Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
Listek
Posty: 155
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 25 lip 2014, 09:45
OSP (gm., woj.): chełm lubelskie
Status: Offline

Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: Listek »

Nie znalazłem jeszcze podobnego tematu więc pytam.

Szukam firmy lub kogoś kto wytnie mi kilka elementów ze stalowej płyty na frezarce numerycznej. Duże znazenie ma dla mnie jakość usługi. Dodam, że chodzi o Wrocław lub okolice.
Awatar użytkownika

Zdenek
Posty: 146
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:29
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: Zdenek »

Też kiedyś szukałem podobnej usługi - i generalnie możesz to przecież zlecić komuś przez internet, dostawa odbędzie się za pośrednictwem firmy kurierskiej...

Tutaj masz namiar do firmy która zajmuje się takimi usługami http://cnc.biz.pl/oferta/frezowanie-cnc
Z tego co widzę, to wykonują tam takie rzeczy.
Awatar użytkownika

Inter
Posty: 405
Rejestracja: czw 23 paź 2014, 09:30
OSP (gm., woj.): OSP Gmina Hanna w woj Lubelskim
Status: Offline

Re: Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: Inter »

Też szukam podobnej usługi tyle tylko, że w Krakowie... Polecicie kogoś z odpowiednim doświadczeniem w tym mieście?

totak
Posty: 152
Rejestracja: ndz 14 gru 2014, 11:53
OSP (gm., woj.): lubelskie, chełm, chełm
Status: Offline

Re: Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: totak »

Nie wiem dokładnie jakiej usługi związanej z frezowaniem szukasz, dlatego odeślę Cię do Multiprojekt -> http://www.multiprojekt.pl/
Są dobrze wyposażeni i podejmują się nawet tych najbardziej skomplikowanych zleceń.
W Krakowie mają biuro przy ulicy Fabrycznej 20a, ale możliwy jest też dojazd od ulicy Mogilskiej 97.

Redżina
Posty: 1
Rejestracja: wt 27 cze 2017, 13:37
Status: Offline

Re: Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: Redżina »

Myślę, że takich firm nie brakuje. W sieci poszukaj.

Ideks23
Posty: 311
Rejestracja: czw 22 cze 2017, 08:44
Status: Offline

Re: Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: Ideks23 »

Firma Promet ma takie usługi zw ofercie. Z tego co wiem to zajmują się także remontami obrabiarek do metalu - jak tutaj http://prometobrabiarki.pl/remonty-obrabiarek/ , a także sprzedażą takie sprzętu. Myślę, że będą idealnie do takiego zlecenia.

michaszs
Posty: 17
Rejestracja: ndz 27 lut 2011, 20:26
OSP (gm., woj.): Kamień, m.Rybnik, woj. śląskie
Status: Offline

Re: Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: michaszs »

Powiedz dokładnie (może być na priv) co dokładnie chcesz wyfrezować, a postaram się podpowiedzieć kilka pomysłów.

Stworek
Posty: 268
Rejestracja: wt 04 kwie 2017, 08:35
Status: Offline

Re: Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: Stworek »

Mój maż posiada frezarkę i wszystkie meble frezuje samodzielnie. Maż wykonuje ciekawe wzory na drewniach przedmiotach, ostatnio zaczął też "bawić się" surowym drewnem. Zastanawiamy się, czy czegoś nie zacząć sprzedawać, bo teraz w modzie są drewiane przedmioty ;)

Pueblo998
Posty: 64
Rejestracja: sob 18 maja 2013, 15:08
OSP (gm., woj.): OSP KSRG Służewo gmina Aleksandrów Kujawski powiat Aleksandrów Kujawski
Status: Offline

Re: Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: Pueblo998 »

Że stalowej płyty z dużą dokładnością to lepiej na laserze wypalić chyba?

sukienka
Posty: 1856
Rejestracja: wt 22 mar 2016, 16:34
Status: Offline

Re: Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: sukienka »

Ja myślę, że śmiało możesz zgłosić się do firmy http://www.amir-metal.com/. Oni zajmują się właśnie obróbką metalu. Myślę, że u nich znajdziesz to, czego poszukujesz.

Izeza
Posty: 147
Rejestracja: śr 01 mar 2017, 12:09
Status: Offline

Re: Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: Izeza »

Jedną z firm zajmującą się precyzyjną obróbką CNC jest APJ Sikora z Częstochowy. Dysponuje profesjonalnymi obrabiarkami CNC oraz automatami tokarskimi, wiertarkami i gwinciarkami dzięki którym usługi przez nią świadczone są na naprawdę wysokim poziomie! Firmy, które nie posiadają odpowiedniego sprzętu, niewiele są w stanie zrobić.

natkawal76
Posty: 30
Rejestracja: pt 21 paź 2016, 11:20
Status: Offline

Re: Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: natkawal76 »

Witam polecam firmę zajmująca się obróbka CNC w Warszawie deska tarasowa kompozytowa cennik atrakcyjne ceny przy stałej współpracy
Ostatnio zmieniony wt 22 mar 2022, 10:02 przez natkawal76, łącznie zmieniany 4 razy.

Tymoteusz1
Posty: 479
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: Tymoteusz1 »

Nie przejmowałbym się tym aż tak bardzo, bo mamy w Polsce wiele dobrych firm zajmujących się frezowaniem. Ja bym postawił raczej na to, by znaleźć firmę, która wykorzystuje rozwiązania takie jak pasy bezkońcowe 150 x 2000. Dzięki temu możecie mieć pewność, że jakość wykonanych realizacji będzie na najwyższym poziomie.

elabarbara
Posty: 1571
Rejestracja: wt 23 maja 2017, 14:55
Status: Offline

Re: Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: elabarbara »

Nie wiem, ale jak chodzi o usługi obróbki skrawaniem to tutaj warto byłoby zgłosić się do firmy Farem Poland. Z tego co wiem ich oferta jest bardzo opłacalna i co ważne są to prawdziwi profesjonaliści. Mogą oni zająć się tworzeniem małych elementów, jak i całkiem większych- w zależności od naszych potrzeb. Także wydaje mi się, że warto się do nich zgłosic.

mareku
Posty: 581
Rejestracja: pt 13 sie 2021, 17:29
OSP (gm., woj.): Bitom Bitom Bitom
Status: Offline

Re: Frezowanie CNC - gdzie szukać usługi?

Post autor: mareku »

Wiesz co, z tego co wiem, to firma https://ciecielaser.pl/wycinanie-lasero ... i-profili/ oferuje wiele tego typu usług. Nie wiem czy konkretnie frezowanie leży w kręgu ich oferty, ale na pewno obróbkę skrawaniem CNC u nich znajdziecie. Polecam tam zajrzeć, ponieważ to profesjonalna firma, która doskonale zna się na rzeczy.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat