Oprogramowanie dla OSP

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Kreator publikacji
olga2401
OSP (gm., woj.): Zagórzyce gm.Michałowice woj.Małopolskie
Status: Offline

Oprogramowanie dla OSP

Postautor: olga2401 » wt 18 sie 2015, 13:55

Witam
Zastanawiam się czy nie kupić dla straży jakiegoś programu komputerowego. Chciałam zapytać o opinie na temat programu mOSP. W szczególności o stronę księgowa tego programu.
Awatar użytkownika

998pawel
Kontakt:

Re: Oprogramowanie dla OSP

Postautor: 998pawel » wt 18 sie 2015, 15:42

Witam
Potrzebuję kogoś kto zrobiłby prosty program tylko do wypłaty ekwiwalentu za wyjazdy. Chodzi mi o to żeby po najechaniu na imię i nazwisko wyskakiwała tabelka do wyboru druha i żeby automatycznie wskakiwał pesel oraz obliczyło godz. działań.
Musi to tak wyglądać jak na załączonym wniosku.
http://www.brzozow.osp.org.pl/druk.jpg

Sylwek
Kontakt:

Postautor: Sylwek » wt 18 sie 2015, 19:57

Jak masz Excela to spróbuj tego
Wniosek ekwiwalent.zip
(10.21 KiB) Pobrany 197 razy

Najpierw trzeba przygotować listę w arkuszu Lista i uzupełnić potrzebne teksty w nagłówku Wniosku bo mi się nie chciało pisać.
Po najechaniu na miejsce wpisywania imienia i nazwiska można wybrać strażaka, pesel sam się powinien przepisać.
Wpisywania godzin nie robiłem.
Aplikacja przygotowana "na kolanie", nie testowana - poprawność działania wymaga sprawdzenia.
Awatar użytkownika

998pawel
Kontakt:

Postautor: 998pawel » śr 19 sie 2015, 07:06

Sylwek pisze:Jak masz Excela to spróbuj tego
Wniosek ekwiwalent.zip

Najpierw trzeba przygotować listę w arkuszu Lista i uzupełnić potrzebne teksty w nagłówku Wniosku bo mi się nie chciało pisać.
Po najechaniu na miejsce wpisywania imienia i nazwiska można wybrać strażaka, pesel sam się powinien przepisać.
Wpisywania godzin nie robiłem.
Aplikacja przygotowana "na kolanie", nie testowana - poprawność działania wymaga sprawdzenia.

Właśnie o takie coś mi chodziło...jeszcze tylko żeby czas automatycznie wyliczało.
Twoja aplikacja zaczyna być popularna . :D

Sylwek
Kontakt:

Postautor: Sylwek » śr 19 sie 2015, 08:42

Z liczeniem godzin:
Wniosek ekwiwalent.zip
(21.6 KiB) Pobrany 202 razy

Dla uproszczenia są dwa wnioski - jeden na zdarzenie, drugi na szkolenie.

PS: oczywiście zachęcam do przerabiania i eksperymentowania we własnym zakresie - excel jest prosty w obsłudze i można sobie sporo spraw ułatwić

tomasz1001

Postautor: tomasz1001 » pt 06 lis 2015, 14:30

Jest ktoś kto korzysta z OSPiko ?

aniaola37

Postautor: aniaola37 » pn 14 sie 2017, 11:26

Każda firma potrzebuje solidnego oprogramowania jak widać OSP też. Ja mogę wam polecić rozwiązania stosowane w biznesie. Jest sporo programów czy aplikacji biznesowych a także całe dedykowane oprogramowania dla firm. Wszystko to mogą dla was wdrożyć specjaliści od http://sidgroup.pl . Na pewno świetnie wam doradzą co wybrać dla waszej firmy

Wróć do „Sprzęt strażacki”