BCBA 4 osobowe

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
marcin OSP
Posty: 111
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 17 lut 2010, 10:29
OSP (gm., woj.): OSP Mstów woj sląskie
Status: Offline

BCBA 4 osobowe

Post autor: marcin OSP »

Witam spotkał się ktoś z autem 4 osobowym jako GCBA w podobnej konfiguracji https://www.czerwonesamochody.com/detai ... ode=search. Jeżeli tak mogli byście podesłać zdjęcia wewnątrz jak to jest rozwiązane?
Słyszałem że jak jest kabina co wcześniej posiadała łóżko za siedzeniami może być 4 osobowa. Kierowca i dowódca mają oryginalne siedzenia o załoga jest maksymalnie cofnięta do tyłu siedzi przodem do kierunku jazdy coś na wzór kabin 3 osobowych ale przez to że kabina jest "sypialna" jest większa głębsza cofa się fotele maks do tyłu. zboku za siedzeniami kierowcy i dowódcy zostaje miejsce na hełm- torbę z dokumentami itp.
Jeżeli ktoś ma zdjęcia takiej kabiny lub widział ją na własne oczy proszę o kontakt
Pozdrawiam

badi_fire
Posty: 2
Rejestracja: pt 11 maja 2012, 08:53
OSP (gm., woj.): Nowy Targ, małopolskie
Status: Offline

Re: BCBA 4 osobowe

Post autor: badi_fire »

Przykład jaki podałeś jest z kabiną 3 osobową nie 4. Trzecia osoba siedzi pośrodku na tunelu:)

Topic author
marcin OSP
Posty: 111
Rejestracja: śr 17 lut 2010, 10:29
OSP (gm., woj.): OSP Mstów woj sląskie
Status: Offline

Re: BCBA 4 osobowe

Post autor: marcin OSP »

wiem że 3 osobowa kabina tak wygląda. i do 3 osób wystarczy krótka dzienna kabina. słyszałem o 4 osobach ale musi być długa kabina sypialna i wtedy zamiast łóżka montuje się fotele. Nie wiem czy to prawda dlatego staram się coś znaleźć i po zdjęciach i po forum.

kamyk01
Posty: 72
Rejestracja: czw 12 sty 2012, 17:01
OSP (gm., woj.): Tuliszków,wielkopolskie
Status: Offline

Re: BCBA 4 osobowe

Post autor: kamyk01 »

Witam.
Widziałem Mana z kabiną 2 drzwiową, 4 osobową. Wnętrze było rozwiązane tak jak opisujesz, tzn. kabina była długa(sypialna), a w miejsce łóżek zamontowane były siedzenia dla 2 strażaków (podobne rozmieszczenie siedzeń jak w Jelczu 004 ). Wykonawcą takiego rozwiązania była firma DRAGON z Dąbrowy Górniczej(można tego mana zobaczyć na ich stronie internetowej), a wóz ten miał zbiornik 5 tyś. litrów wody napęd 4x2 i zbudowany był dla OSP Ślesin woj. WLKP.
Z tego co wiem OSP Ślesin posiada teraz Mana z kabiną 3 osobową, zbiornikiem wody na 9,5 tyś. litrów i napędem 6x4.

Topic author
marcin OSP
Posty: 111
Rejestracja: śr 17 lut 2010, 10:29
OSP (gm., woj.): OSP Mstów woj sląskie
Status: Offline

Re: BCBA 4 osobowe

Post autor: marcin OSP »

Hej.
Kilka dni mnie tu nie było. Dzięki kolego za cenne informację . Biorę się za szukanie zdjęć tego mana.
Pozdrawiam

kamyk01
Posty: 72
Rejestracja: czw 12 sty 2012, 17:01
OSP (gm., woj.): Tuliszków,wielkopolskie
Status: Offline

Re: BCBA 4 osobowe

Post autor: kamyk01 »

Witam.
Zdjęcia Mana o którym mówię można zobaczyć na portalu ratownictwo112.com.pl, jednak są to tylko zdjęcia z zewnątrz; wnętrza kabiny chyba nie ma, ale możesz szukać w sieci; ja widziałem tą kabinę na żywca; siedziałem w kabinie tego Mana. Możesz spróbować kontaktować się z autorem zdjęć tego Mana, który być może ma w swych zbiorach zdjęcia wnętrza tej kabiny.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat