Jak pozyskać samochód GLM

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
luqas
Posty: 26
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 14 paź 2004, 11:51
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:
Status: Offline

Jak pozyskać samochód GLM

Post autor: luqas »

Moja jednostka posiada na wyposarzeniu Żuka A-15 GLM-8 z 1986 roku, Chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje jakaś szansa na wymiane go naprzykład na Forda? Ostatnio na stronie głównej ogłoszono przetarg na bodajże 131 samochodów. Czy ktoś wie do kogo trzeba pisać o te samochody?? i jakie dokumenty trzeba złożyć? Chętnie bym sie zwrucił z tym do naszego Zarządu Miejskiego, ale zawsze o niczym takim nie wie! Wiec może ktoś był w podobnej sytuacji i by mógł napisać! Jeśli była by także możliwość to czy by mógł odpisać ktoś ze ZG. z Góry Dziekuje!!!
Polski Serwis Pożarniczy www.Remiza.com.pl SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!

ptpiotrek
Posty: 18
Rejestracja: ndz 05 wrz 2004, 13:05
Status: Offline

Post autor: ptpiotrek »

Wiec ....

Po pierwsze odwiedz swoj oddzial Terenowy Zarzadu Zwiazku OSPRP .
W tym roku raczej juz sie nie zalapiesz na "fordzika" choc dla chcacego ....
w zeszlym roku nalerzalo miec okolo 70 tys zl reszte pieniedzy pokrywal Zarzad Glowny ZOSPRP .

Nie wiem tylko jak mozna nie wiedziec o tych samohodach .. my w swoim "zwiazku" bywamy przynajmniej raz w miesiau a tam wszystko (mo prawie) wiedza tylko trzeba pytac !!!


pozdrawiam i powodzenia w zdobywaniu fordzika

druh Marek
Posty: 81
Rejestracja: czw 04 gru 2003, 18:25
Lokalizacja: Konieczkowa (woj. podkarpackie)
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: druh Marek »

ja bym mojego ¿uka póki co nie wymieni³ na jakiego¶ forda. Do ¿uka w³o¿ê nawet dwie motopompy po5, mo¿e s³u¿yæ jako samochód do transportu ludzi. A ford, tylko chyba do technicznego ale i tak niewiem gdzie ten sprzêt upchacie.
pozdrawiam

druh Marek
zapraszam na stronê konieczkowskich stra¿aków.

ptpiotrek
Posty: 18
Rejestracja: ndz 05 wrz 2004, 13:05
Status: Offline

Post autor: ptpiotrek »

Oj tu sie nie zgodze kolego Marku .... widocznie nie widziales Forda ....

Zanim go dostalismy bylem takiego zdania jak Ty ... a teraz popostu jest Supe ... spedzilismy przy nim 3 soboty i przebudowalismy go troszke tak ze miescimy wszystko co na zuku a wrecz wiecej i do tego jeszcze teraz jest poukladane a na zuku wszystko latalo ... TRZEBA CHCIEC I TYLE . zrobilismy na dachu bagaznik na weze i drabine . Uwazam ze jako Lekki samiochod Ford jest dobry a co najwazniejsze BEZPIECZNY I SZYBKI nie ma z nim problemow na waskich sliskich drogach przay pedkosci powyzej 100 km/h . Naprawde prowadzi sie go z przyjemnoscia ...

Wiec Marku nie wyrazaj opini jesli nie sprobowales ... i pamietaj ze Ford to lekki samochodzik a nie sredniak czy tez ciezki .... pozdrawiam dodam tez z e szybkie natarcie spisuje sie Super mino ze slysze wiele nazekan ... w sasiednij wiosce nazekali al im pokazalismy jak sie "tego uzywa" bo robili bledy ... Wiec panowie NIE MRUCZCIE TAK :) POZDRAWIAM

druh Marek
Posty: 81
Rejestracja: czw 04 gru 2003, 18:25
Lokalizacja: Konieczkowa (woj. podkarpackie)
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: druh Marek »

no dobra- nie testowa³em tego pojazdu :P ale takie jest moje zdanie :) Mi siê bardziej podoba lublin zabudowany przez szczê¶niaka (czy wawrzaszka) czy te¿ ducato - ma ¿aluzje i jest oki :)
pozdrawiam

druh Marek
zapraszam na stronê konieczkowskich stra¿aków.

OSP Grabowiec
Posty: 32
Rejestracja: ndz 01 maja 2005, 12:49
Lokalizacja: grabowiec
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: OSP Grabowiec »

A co powiecie koledzy o IVECU od stolarczyka

Kornel
Posty: 29
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 12:03
Lokalizacja: woj pomorskie
Status: Offline

Post autor: Kornel »

OSP Grabowiec pisze:A co powiecie koledzy o IVECU od stolarczyka
sprzet ten jest bardzo dobry jest u nas w PSP a w tym roku dostanie go nasza jednostka z rozmowy z strażakami z PSP sprawuje im sie bardzo dobrze 8)

Kalu217
Posty: 11
Rejestracja: czw 30 mar 2006, 20:32
Lokalizacja: Wyryki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Kalu217 »

Jednostka z mojej gminy ma zakupic juz w maju opla frontere i poddac go karosacji, nie wiem gdzie i kto. Jestem juz bardzo ciekaw tego auta. Uterenowione ale ladownosci to wielkiej nie ma. Pod szyldem strazy jeszcze nie widzialem. Nadlesnictwo nasze ma nissana patrol z szybkim natarciem i w lesie sprawuje sie naprawde dobrze.

Kornel
Posty: 29
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 12:03
Lokalizacja: woj pomorskie
Status: Offline

Post autor: Kornel »

co do tego nisana to faktycznie sprawuje sie bardzo dobrze ale co to za pojemnosć jak u nas 60% powiatu jest zalesione to są tylko 3 takie samochody
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat