Siedzisko/Uchwyty na węże pożarnicze

Ciekawostki i nowości sprzętowe oraz problemy dotyczące sprzętu używanego w Strażach Pożarnych.

Topic author
firefighterosp
Posty: 42
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 10 sie 2012, 10:26
Status: Offline

Siedzisko/Uchwyty na węże pożarnicze

Post autor: firefighterosp »

WItam.

Czy ktoś z Was panowie, wykonywał może półki na węże ? Oczywiscie chodzi o połki do montażu w wozie bojowym. Od kilku dni myślę w jaki sposób najlepiej to wykonać. Macie może jakies zdjęcia ? A może schematy ? Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika

Intercooler
Posty: 179
Rejestracja: śr 11 sty 2012, 16:50
OSP (gm., woj.): powiat tarnowski, województwo małopolskie
Status: Offline

Re: Siedzisko/Uchwyty na węże pożarnicze

Post autor: Intercooler »

Na GLM mamy zwykłe korytka z blachy, ale nie bardzo nam się to podoba i też chcemy teraz wykombinować coś innego. Jedyne zdjęcie jakie mam to chyba to, http://img189.imageshack.us/img189/3076/p1060622l.jpg, wykonane po małym wypadku (baba ścięła nam zakręt w drodze na uroczystości i musieliśmy uciekać na chodnik, mocno szarpnęło i półka się urwała). Dlatego teraz gruntownie przerabiamy tą "zabudowe", jeśli można tak to nazwać, bo auto było zwykłym dostawczakiem.
Obrazek
Awatar użytkownika

czester0
Posty: 252
Rejestracja: pt 30 sty 2009, 22:31
Status: Offline

Re: Siedzisko/Uchwyty na węże pożarnicze

Post autor: czester0 »


Topic author
firefighterosp
Posty: 42
Rejestracja: pt 10 sie 2012, 10:26
Status: Offline

Re: Siedzisko/Uchwyty na węże pożarnicze

Post autor: firefighterosp »

Dzięki wielkie. Wysłałem zapytanie do tej firmy zobaczymy co odpiszą. Potrzebuje jakies namiary na sklep który posiada 'paski; mocowania' do takich połek na węże - chodzi o paski z zaciskiem ktore dodatkowo zabezpieczają odcinki podczas transportu.

fire45
Posty: 268
Rejestracja: pt 16 gru 2011, 16:43
Status: Offline

Re: Siedzisko/Uchwyty na węże pożarnicze

Post autor: fire45 »

strefa998.pl
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat