Narzędzia Hydrauliczne


Topic author
GUMIKO
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 15 sty 2007, 23:38
Lokalizacja: WIELKOPOLSKA
Status: Offline

Narzędzia Hydrauliczne

Post autor: GUMIKO »

Witam robimy trochę porządków w sprzęci będącym na wyposażeniu jednostki i mam do sprzedania :

I. Zestaw narzędzi Hydraulicznych Lancier 1981r. 630 bar :

1. Pompa hydrauliczna – umożliwia przemienną pracę dwóch urządzeń o napędzie elektrycznym 2,2 kW 220V/50Hz ( silnik ma 3 miesiące ) , dodatkowo silnik spalinowy , który po przeglądzie ponownie można założyć do zestawu gdy była ta potrzeba . Na jednej ramie z pompą są dwa zwijadła po 15 m węża . Rama była dorabiana przez nas ponieważ oryginalna nie mieściła się do samochodu . Oryginalną mamy i dołączymy .
2. Rozpieracz SP 30
3. Nożyce S90

Zestaw w ciągłym użyciu , dwa dni temu ciął samochód Cena 6000 zł

II. Zestaw narzędzi Hydraulicznych Lukas 1986 r.

1. Pompa hydrauliczna - umożliwia przemienną pracę dwóch urządzeń o napędzie elektrycznym 2 kW 220V /50 Hz na oryginalnej ramie z dwoma zwijadłami po 15 m
2. Rozpieracze SP 30
3. Nożyce S 90
4. Pompa ręczna/nożna dwu stopniowa z wężem do podłączenia urządzenia , do pracy w trudnych i ciasnych warunkach .

Zestaw w ciągłym użyciu – w bardzo dobrym stanie ostrza nożyc i końcówki rozpieraczy niedawno wymienione . Cena 8000 zł

III. Zestaw RRG Lukas 2/85r.
1. Zestaw rezerwowy kilka lat już nie pracował , pompa nożna + rozpieracz SP 30 .

Jak się niema nic to tym zestawem drzwi bez problemu idzie pootwierać . Cena 3500 zł


Chciałem tylko jeszcze raz dodać, że nie handlujemy sprzętem tylko robimy remanent w tym co mamy na wozach , wymieniając na nowsze urządzenia .

Więcej informacji na mikoli.michal@wp.pl ,

PZDR
Jak śpiewał Niemen
DZIWNY JEST TEN ŚWIAT !!!

luki12
Posty: 4
Rejestracja: pn 15 wrz 2008, 09:07
Status: Offline

Re: Narzędzia Hydrauliczne

Post autor: luki12 »

witam.. jestem zainteresowanym zestawem kombi prosze o przeslanie zdjec na meila luki_one@vp.pl i jaka cena Pana interesuje jestem bardzo zainteresowany .. i kontakt tel od Pana...
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat