Naszywki naramienne


Topic author
Ochotnik1989
Posty: 27
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 22 paź 2016, 14:57
Status: Offline

Naszywki naramienne

Post autor: Ochotnik1989 »

Witam.Mam nadzieje ze post założyłem w odpowiedniej rubryce.Znajomy z sąsiedniej jednostki poprosił mnie abym poszukał mu naszywek na mundury.Tzn poszukał firm w internecie które się tym zajmują.Oczywiście znalazłem na allegro i teraz pytanie do was koledzy.Która firmę polecicie,której nie polecicie,wiem ze pewnie duża część obecnych na forum korzystała z usług tego typu i pewnie ma jakieś własne odczucia.Liczę na pomoc bo nie chce żeby później było na mnie że coś jest nie tak z tymi naszywkami.
Awatar użytkownika

kolad_90
Posty: 3
Rejestracja: pt 01 kwie 2016, 14:28
OSP (gm., woj.): (Raciąż, mazowieckie)
Kontakt:
Status: Offline

Re: Naszywki naramienne

Post autor: kolad_90 »

Ja polecam www.haftprojekt.pl. Kupowałem kilka razy i jestem zadowolony z jakości wykonania.

oczko
Posty: 1
Rejestracja: ndz 04 gru 2016, 11:16
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna
Lokalizacja: Bytów
Status: Offline

Re: Naszywki naramienne

Post autor: oczko »

Fajnie jest samemu zrobić!

baxter
Posty: 36
Rejestracja: ndz 19 sty 2014, 17:17
Status: Offline

Re: Naszywki naramienne

Post autor: baxter »

Ja tez polecam "haft projekt". Zrobilem test: ten sam projekt w roznych firmach i haft wypadl wedlug mnie najładniej.

shirall
Posty: 3
Rejestracja: pt 20 sty 2017, 14:47
OSP (gm., woj.): Malomice Lubuskie
Status: Offline

Re: Naszywki naramienne

Post autor: shirall »

takie naszywki których szukasz do naszej jednostki kupiliśmy ze strony artykulypropagandowe.pl - mysle, ze znajdziesz tu dokladnie to co cie interesuje pozdrawiam serdecznie

Jarok
Posty: 5
Rejestracja: śr 18 sty 2017, 13:42
Status: Offline

Re: Naszywki naramienne

Post autor: Jarok »

Większość jednostek OSP zamawia stąd http://www.artykulypropagandowe.pl/przy ... &results=1 mówił mi kiedyś komendant znajomej jednostki. Bardzo fajnie te przypinki/naszywki wyglądają np marynarce, nie tylko na mundurze :)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat