awaria oświetlenia


Topic author
Szylakowski
Posty: 46
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 18 kwie 2017, 12:53
OSP (gm., woj.): Wilcze Doły gm. Kocia Banda
Status: Offline

awaria oświetlenia

Post autor: Szylakowski »

Cześć
gdzie mogę naprawić tanio i szybko lampy błyskowe stroboskopowe z naszego wozu bo padły nam wszystkie
proszę o szybką pomoc
pozdrawiam

szwed
Posty: 7
Rejestracja: czw 24 lip 2014, 10:21
OSP (gm., woj.): Leszno( Leszno, Mazowieckie)
Status: Offline

Re: awaria oświetlenia

Post autor: szwed »

Sprawdź bezpiecznik bo to zbyt podejrzane że wszystkie padły. Ewentualne przetwornica padła

Topic author
Szylakowski
Posty: 46
Rejestracja: wt 18 kwie 2017, 12:53
OSP (gm., woj.): Wilcze Doły gm. Kocia Banda
Status: Offline

Re: awaria oświetlenia

Post autor: Szylakowski »

sprawdzenie bezpieczników to podstawa , sprawdziłem je przed pisaniem postu są OK!
jak byś się pytał dalej to napięcie do lamp dochodzi prawidłowe uszkodzone są lampy

Burcykówna
Posty: 30
Rejestracja: wt 14 lip 2015, 08:25
Status: Offline

Re: awaria oświetlenia

Post autor: Burcykówna »

napisz do szturm___mana na pewno Ci pomoże, nam pomógł

roman441
Posty: 5
Rejestracja: czw 20 kwie 2017, 07:24
OSP (gm., woj.): ochotnicza straż pożarna
Status: Offline

Re: awaria oświetlenia

Post autor: roman441 »

tak kiedyś to jest na pewno

Topic author
Szylakowski
Posty: 46
Rejestracja: wt 18 kwie 2017, 12:53
OSP (gm., woj.): Wilcze Doły gm. Kocia Banda
Status: Offline

Re: awaria oświetlenia

Post autor: Szylakowski »

Dzięki pomocy szturm__man -a sygnalizacja alarmowa działa jak nowa
wielkie dzięki szturm___man, temat uważam za zamknięty

jatromb
Posty: 140
Rejestracja: śr 14 lis 2012, 16:43
OSP (gm., woj.): Dąbrowa Górn - Tucznawa
Status: Offline

Re: awaria oświetlenia

Post autor: jatromb »

moze na przyszlosc dla innych, w czym tkwil problem?

Topic author
Szylakowski
Posty: 46
Rejestracja: wt 18 kwie 2017, 12:53
OSP (gm., woj.): Wilcze Doły gm. Kocia Banda
Status: Offline

Re: awaria oświetlenia

Post autor: Szylakowski »

wybrałem serwisanta z polecenia na tym forum jest OK!,swoją pracę wykonał rzetelnie w wysokim standardzie , a inni no cóż
nie potrzebujemy korzystania z ich pomocy szturm___man obiecał nam wsparcie techniczne w zakresie sygnalizacji ostrzegawczej w naszych samochodach to co dla nas zrobił jest godne polecenia

jatromb
Posty: 140
Rejestracja: śr 14 lis 2012, 16:43
OSP (gm., woj.): Dąbrowa Górn - Tucznawa
Status: Offline

Re: awaria oświetlenia

Post autor: jatromb »

no coz nadal nie odpwiedziales na moje pytanie :) mam tez kolejne, jaka metode wybrales do pomiaru napiecia na lampach strobkopowych stwierdzajac, ze napiecie do nich dochodzi :)?

Topic author
Szylakowski
Posty: 46
Rejestracja: wt 18 kwie 2017, 12:53
OSP (gm., woj.): Wilcze Doły gm. Kocia Banda
Status: Offline

Re: awaria oświetlenia

Post autor: Szylakowski »

JA jestem od działań ratowniczo-gaśniczych technikalja pozostawiam fachowcom , a na twoje dociekliwe pytanie odpowiem tak:
jak pisałem już wcześniej napięcie do lamp dochodzi prawidłowe,to na tych czerwonych przewodach względem niebieskich dochodzących do elektroniki lamp(to do twojej wiadomości), a jakie napięcie jest na żarnikach czy to dla mnie jest ważne?
ważne to to, że jest już wszystko jak należy. Jeszcze raz wielkie dzięki dla szturm___man-a za bezinteresowną pomoc po prostu facet wie gdzie ręce włożyć żeby szybko sprawnie i nie pytając się nikogo o metody naprawy lampy błyskowej w naszym samochodzie.
Ostatnio zmieniony pt 21 kwie 2017, 14:29 przez Szylakowski, łącznie zmieniany 1 raz.

bartkowiak_
Posty: 33
Rejestracja: pt 09 wrz 2016, 14:08
OSP (gm., woj.): Łupaszka gm. Grabin
Status: Offline

Re: awaria oświetlenia

Post autor: bartkowiak_ »

Dobra riposta - sprawy techniczne pozostawmy fachowcowi nie wnikajmy w szczegóły, a My "RÓBMY SWOJE"

jatromb
Posty: 140
Rejestracja: śr 14 lis 2012, 16:43
OSP (gm., woj.): Dąbrowa Górn - Tucznawa
Status: Offline

Re: awaria oświetlenia

Post autor: jatromb »

ja nie wnikam w Twoją znajomość techniki - mimo ze napięcie umiesz mierzyć, mimo ze jesteś od działań rat-gaś.

bardzo interesuje mnie autentyczność tego posta i wykonanych prac przez uzytkownika szturman. uzytkownik Byrcykowna wczesniej pisze zeby zwrocic sie o pomoc wlasnie do niego
Obrazek

gdzie w swoich postach informacja
Obrazek

pozatym panie Szylakowski - szukalem gdzie znajduje sie pana OSP - Wilcze Doły w gm Kocia Wola. no niestety takiej nie ma

a jesli post pisze pan z informacja o uszkodzeniu lamp w dniu 18.04.2017, a naprawy wykonane i lampy juz sprawne 20.04.2017 przed 7 rano, to nawet paczka nie dotrze tak szybko, skoro pan w technike nie ingeruje :)

Topic author
Szylakowski
Posty: 46
Rejestracja: wt 18 kwie 2017, 12:53
OSP (gm., woj.): Wilcze Doły gm. Kocia Banda
Status: Offline

Re: awaria oświetlenia

Post autor: Szylakowski »

a co to mamy nowego cenzora się pojawił na forum
widocznie użytkownik jatromb bardzo żałuje, że to nie do niego zwróciłem się o pomoc

jatromb
Posty: 140
Rejestracja: śr 14 lis 2012, 16:43
OSP (gm., woj.): Dąbrowa Górn - Tucznawa
Status: Offline

Re: awaria oświetlenia

Post autor: jatromb »

naprawde, nie zaluje :) i nie zaden cenzor, po prostu dobrze, aby to forum bylo skarbnica wiedzy danych autentycznych :)

Topic author
Szylakowski
Posty: 46
Rejestracja: wt 18 kwie 2017, 12:53
OSP (gm., woj.): Wilcze Doły gm. Kocia Banda
Status: Offline

Re: awaria oświetlenia

Post autor: Szylakowski »

forum jest jak to nazwałeś "skarbnicą wiedzy " zadałem jakich czas temu proste pytanie "gdzie mogę naprawić tanio i szybko lampy błyskowe stroboskopowe" i dostałem wskazówkę podpowiedź do kogo się zwrócić o pomoc ,i zwróciłem się, i uzyskałem pomoc(przyjechał osobiście do Nas po e-mailu), ale to nie byłeś ty. Jak pisałem wcześniej temat uważam za zamknięty lampy błyskają na naszym samochodzie i wszystko jest OK! po co drążyć dalej ten temat kropka
ps. widać że jesteś bardzo bystrą osobą w temacie kalendarza i szybkości realizacji napraw, naucz się pisać poprawnie koniec i kropka w tym temacie.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat