Kupno kapeluszy i koszul przez internet

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Kreator publikacji
Alan94
Status: Offline

Kupno kapeluszy i koszul przez internet

Postautor: Alan94 » wt 06 paź 2015, 15:27

Witam chcemy kupić nowym dziewczyną które są u nas w straży nowe kapelusze i koszule chcieli byśmy kupić je jak najtaniej i z możliwością kupna przez internet możecie mi polecić jakieś sklepy internetowe ?
Awatar użytkownika

bohun
OSP (gm., woj.): (pow. olkuski, małopolskie)

Re: Kupno kapeluszy i koszul przez internet

Postautor: bohun » czw 08 paź 2015, 12:41

Poszukaj na allegro. Jest taka zakładka KOLEKCJE-> MILITARIA-> PARAMILITARNE -> STRAŻ POŻARNA I tam poszukaj. Swego czasu tak kupowałem dla siebie koszule krótki rękaw z dodatkami, a że było blisko to odebrałem osobiście.
Awatar użytkownika

fireman90

Postautor: fireman90 » czw 08 paź 2015, 14:40

Ja swego czasu zamawiałem kapelusze u producenta http://www.galex.com.pl/produkty/straz-pozarna .Czy było taniej, nie pamiętam :(
Jajakobyły

Zdisiek9988sdfcv
OSP (gm., woj.): krakówwerfwaesdfsdfgfg

Postautor: Zdisiek9988sdfcv » ndz 11 paź 2015, 18:34

Poszukaj na allegro. Jest taka zakładka KOLEKCJE-> MILITARIA-> PARAMILITARNE -> STRAŻ POŻARNA I tam poszukaj. Swego czasu tak kupowałem dla siebie koszule krótki rękaw z dodatkami, a że było blisko to odebrałem osobiście.

Wróć do „Aktualności”