Reklama na filmie

Strażak po godzinach

Topic author
kermito93
Posty: 33
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 18 paź 2011, 17:13
OSP (gm., woj.): OSP Mikluszowice, powiat bocheński, województwo małopolskie
Status: Offline

Reklama na filmie

Post autor: kermito93 »

Witam,
Jestem naczelnikiem Ochotniczej Straży Pożarnej, kieruję do Państwa zapytanie w sprawie reklamy jaką jesteśmy w stanie zaoferować Pańskiej firmie. Jako jednostka w najbliższym czasie planujemy zrealizować projekt edukacyjny w którym to będziemy propagować bezpieczeństwo społeczeństwa poprzez posiadanie czujki tlenku węgla, która jest w stanie uratować ludzkie życie. Poszukujemy firm, które mogły by wesprzeć naszą jednostkę w realizacji filmu oraz naszą działalność i przekazanie na rzecz jednostki darowizny sprzętowej bądź finansowej, która wspomoże naszą dalszą działalność. A, że działamy prężnie świadczy o tym fakt, że w ostatnim czasie zajęliśmy drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszą jednostkę straży pożarnej. Kolejnym argumentem, który powinien skłonić Państwa do moich słów jest przedstawienie poprzedniej realizacji filmu, którą zrealizowaliśmy 2 miesiące temu i posiadamy już10 tysięcy wyświetleń na portalu Youtube załączam adres https://www.youtube.com/watch?v=VljwkzTf3eI. A poprzednia nasza realizacja aktualnie posiada 123tysiące wyświetleń. W ramach realizacji projektu oferujemy reklamę umieszczoną na filmie edukacyjnym, broszulach zachęcających do udziału w projekcie. Pragnę tylko dodać, że nasze działania zostaną mocno nagłośnione w prasie oraz w telewizji.
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

mateo691
Posty: 116
Rejestracja: wt 17 lut 2015, 17:16
OSP (gm., woj.): powiat:......, woj. Lubuskie
Status: Offline

Re: Reklama na filmie

Post autor: mateo691 »

Napiszcie do STEO, Kadimex, Strefa998 ;)

Topic author
kermito93
Posty: 33
Rejestracja: wt 18 paź 2011, 17:13
OSP (gm., woj.): OSP Mikluszowice, powiat bocheński, województwo małopolskie
Status: Offline

Re: Reklama na filmie

Post autor: kermito93 »

Nie chcą, tzn. nie odpisali

herbata662
Posty: 3
Rejestracja: ndz 07 lut 2016, 18:14
Status: Offline

Re: Reklama na filmie

Post autor: herbata662 »

To kiepsko...

Topic author
kermito93
Posty: 33
Rejestracja: wt 18 paź 2011, 17:13
OSP (gm., woj.): OSP Mikluszowice, powiat bocheński, województwo małopolskie
Status: Offline

Re: Reklama na filmie

Post autor: kermito93 »

no ciężka sprawa :) Napisałem jeszcze do paru różnych instytucji zobaczymy jak pójdzie :) Na razie dostaliśmy w prezencie od digitexu terminal :D

holidaysee12
Posty: 3
Rejestracja: śr 17 lut 2016, 13:17
OSP (gm., woj.): miasto łódź, łódzkie
Status: Offline

Re: Reklama na filmie

Post autor: holidaysee12 »

W tym przypadku przydałby się taki film promocyjny , takie filmy sprawdzają się również do celów informacyjnych i edukacyjnych. Są bardzo skuteczną formą reklamy, mogącą zainteresować nowych widzów. Warto się tym zainteresować i zainwestować środki.
Awatar użytkownika

Taxes3
Posty: 3
Rejestracja: pn 15 lut 2016, 23:58
Status: Offline

Re: Reklama na filmie

Post autor: Taxes3 »

Warto wyciągnąć sobie spis firm ze swojego miasta. Może one będą zainteresowane.
Jeżeli skrzywdzona kobieta się uśmiecha wobec krzywdziciela, to albo nie ma wstydu, albo jest pewna, że się dobrze zemścić potrafi.

pokora82@wp.pl
Posty: 5
Rejestracja: pn 22 lut 2016, 15:25
OSP (gm., woj.): województwo łódzkie
Status: Offline

Re: Reklama na filmie

Post autor: pokora82@wp.pl »

Również zgadzam się z opinią, że film promocyjny jest bardzo dobrym rozwiązaniem - najlepiej wrzucić go również na facebooka, bo wtedy dotrze do naprawdę dużej ilości osób.

gilotyna_998
Posty: 44
Rejestracja: sob 26 lut 2011, 13:29
OSP (gm., woj.): Hubenice-Kozłów(Gręboszów,małopolskie)
Status: Offline

Re: Reklama na filmie

Post autor: gilotyna_998 »

Drogi Kamilu!
Muszę wtrącić tutaj swoje 3 grosze. Dużo już osiągnąłeś i dużo sprzętu pozyskałeś. Wiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia ale zrozum to w jakim położeniu jesteś. Współpraca z ZOSP jest, z Urzędem Gminy i Wojewódzkim jest , z firmami prywatnymi jest, Orlen jest, mieszańcy wsi- jest, Lasy Państwowe- jest.
Do tej pory pozyskiwane środki rosły u Ciebie liniowo tylko w górę. Pamiętaj jednak, że te źródła kiedyś się jednak wyczerpią i dobrze będzie jeśli utrzymasz obecną "płynność finansową". Krótko mówiąc niewiele zostało drzwi do których mógłbyś zapukać. Ale polecam zapukać do MONu, MSWiA, do Ochrony Środowiska, Do Inspektoratu Sanitarnego, Do Powiatowego Weterynarza, do Dyrektora Waszej Szkoły ( może tam coś nakręcicie nowego ) a nawet do Ministerstwa Kultury lub odpowiedników na szczeblu gminnym, powiatowym, wojewódzkim .. Z niekonwencjonalnych źródeł to jeszcze przełożeni księdza proboszcza w diecezji no i TVN24 :D
Z serdecznym pozdrowieniem !

Gajowy z 407 :mrgreen:

wszys
Posty: 4
Rejestracja: sob 27 lut 2016, 00:15
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna Gliwice
Kontakt:
Status: Offline

Re: Reklama na filmie

Post autor: wszys »

Ciekawym pomysłem są filmiki promocyjne, które możemy oglądać w pojazdach komunikacji miejskiej

mariasw2
Posty: 67
Rejestracja: wt 23 sie 2016, 10:40
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Re: Reklama na filmie

Post autor: mariasw2 »

mnie najbardziej denerwuje reklama w telewizji a szczególnie te śpiewane.....wrrrr :evil:

Marta35
Posty: 11
Rejestracja: śr 02 gru 2015, 14:57
OSP (gm., woj.): jarocin, wielkopolskie
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:
Status: Offline

Re: Reklama na filmie

Post autor: Marta35 »

niektóre reklamy to prawdziwe dzieła sztuki

jjusti18
Posty: 174
Rejestracja: pn 24 kwie 2017, 22:51
OSP (gm., woj.): Ośrodek Straży Pożarnej
Status: Offline

Re: Reklama na filmie

Post autor: jjusti18 »

Może i to jest sposób na reklamę, ale również można ciekawie zareklamować swoją firmę na targu branżowym. Moja znajoma ostatnio była na takim targu i powiedziała mi, że naprawdę można w ten sposób zdobyć wielu klientów. Sama planuję teraz stworzyć swoje stanowisko na takim targu branżowym i żeby wszystko dobrze wyglądało skorzystam z pomocy profesjonalnej firmy http://www.arla-com.eu/pl/, która zajmuje się projektowaniem takich stanowisk.

byjka7
Posty: 364
Rejestracja: pn 23 sty 2017, 21:35
OSP (gm., woj.): Gmina Mysłowice Śląsk
Status: Offline

Re: Reklama na filmie

Post autor: byjka7 »

A słyszeliście kiedyś o platformie https://wykonawca.taelo.pl/, na której można się bezpłatnie zarejestrować, z tego co wiem wielu przedsiębiorców znalazło tam swoich klientów. Ja uważam, że taka opcja jest dobra dla wielu firm. Tam stworzycie własną wizytówkę w sieci która będzie was reprezentować przed potencjalnym klientem. Reklama na filmie może dać Ci mniej kontraktów niż reklama w Taelo.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat