Dotacje MSWiA 2017

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

janek65
Posty: 21
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 26 paź 2015, 10:27
OSP (gm., woj.): Krasna Góra g.Niemodlin w. opole
Status: Offline

Re: Dotacje MSWiA 2017

Post autor: janek65 »

Witam druhów. Powiat Opolski odbiera już umowy.

cuekawydruh
Posty: 8
Rejestracja: pt 27 sty 2017, 08:31
Status: Offline

Re: Dotacje MSWiA 2017

Post autor: cuekawydruh »

Proszę odpowiedzcie mi na pytanie, czy na fakturze za sprzet ze sklepu jako płatnik może występować również gmina. Np. Odbiorca Osp a płatnik UG, a w uwagach płatnik nr.1 osp tyle i tyle z mswia, i płatnik nr.2 gmiba tyle i tyle.
pytanie wzieło się z tąd że do tej pory tak robiono ale podobno coś się zmieniło. Pomuście ponieważ towar wzieliśmy już ze sklepu i teraz problem z fakturą i formalnościami. Kłóci się gosciu ze sklepu z gminą a ja nie wiem co dalej. Pomocy

eljotnes
Posty: 140
Rejestracja: śr 09 sty 2013, 14:25
Status: Offline

Re: Dotacje MSWiA 2017

Post autor: eljotnes »

przy zakupie samochodu praktycznie zawsze płatnikiem i kupującym jest Gmina i te faktury da sie rozliczyć, pytanie na jakiej podstawie pieniadze z konta OSP znalazły się na koncie gminy skoro od tego roku każda osp musi posiadać własne konto i na te konto przekazywana jest dotacja, przy samochodach jest to porozumienie/umowa pomiedzy OSP i Gminą
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat