Budowa Remizy

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Kreator publikacji
DawidZKA
Status: Offline

Budowa Remizy

Postautor: DawidZKA » sob 20 sty 2018, 18:15

Witam bardzo serdecznie :) Mam do was bardzo ważne pytanie. Mamy bardzo małą remizę na tak zwane żyletki wchodzi na Magirus Deutz 170d11
I chcemy postawić obok garaż na większe auto. I mam takie pytanko jak to jest z budowlami do 35m2 baz projektu można tak zrobić w osp. Jeśli chodzi o pomoc gminy jest bardzo mała szanse na ich pomoc. Bardzo proszę o pomoc z góry wam za to dziękuje :D

Izeza

Re: Budowa Remizy

Postautor: Izeza » śr 21 mar 2018, 18:59

Zaopatrzcie się od razu w urządzenie, które zagwarantuje Wam odpowiednie napięcie w budynku i uchroni posiadany sprzęt przed przepięciem. Na myśli mam Line - R oferowany przez http://www.schneider-electric.pl/pl/pro ... o-napiecia :-).

Ambitny

Postautor: Ambitny » wt 27 mar 2018, 10:18

W kwestii rozbudowy tego rodzaju budynków, czy też budowy zupełnie nowych obiektów myślę, że najlepiej byłoby skonsultować się z tego typu wykonawcą. To taka moja luźna sugestia, która przyszła mi do głowy.

Tymoteusz1
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie

Postautor: Tymoteusz1 » ndz 01 kwie 2018, 13:54

Pamiętajcie o tym, że taka remiza potrzebuje odpowiednich zgód i dokładnego przygotowania przed rozpoczęciem budowy. Zamiast walczyć z tym na własną rękę, bardziej rozsądnym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze wsparcia oferowanego przez Budplan. W http://www.budplan.net/porada-plan-zago ... erenu.html możecie doczytać, w czym konkretnie będą w stanie ułatwić Wam pracę. To powinno dać Wam do myślenia.

Wróć do „Aktualności”