Budowa Remizy

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
DawidZKA
Posty: 11
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 26 sty 2017, 17:43
Status: Offline

Budowa Remizy

Post autor: DawidZKA »

Witam bardzo serdecznie :) Mam do was bardzo ważne pytanie. Mamy bardzo małą remizę na tak zwane żyletki wchodzi na Magirus Deutz 170d11
I chcemy postawić obok garaż na większe auto. I mam takie pytanko jak to jest z budowlami do 35m2 baz projektu można tak zrobić w osp. Jeśli chodzi o pomoc gminy jest bardzo mała szanse na ich pomoc. Bardzo proszę o pomoc z góry wam za to dziękuje :D

Izeza
Posty: 147
Rejestracja: śr 01 mar 2017, 12:09
Status: Offline

Re: Budowa Remizy

Post autor: Izeza »

Zaopatrzcie się od razu w urządzenie, które zagwarantuje Wam odpowiednie napięcie w budynku i uchroni posiadany sprzęt przed przepięciem. Na myśli mam Line - R oferowany przez http://www.schneider-electric.pl/pl/pro ... o-napiecia :-).

Ambitny
Posty: 304
Rejestracja: czw 25 sie 2016, 14:38
Status: Offline

Re: Budowa Remizy

Post autor: Ambitny »

W kwestii rozbudowy tego rodzaju budynków, czy też budowy zupełnie nowych obiektów myślę, że najlepiej byłoby skonsultować się z tego typu wykonawcą. To taka moja luźna sugestia, która przyszła mi do głowy.

Tymoteusz1
Posty: 479
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Budowa Remizy

Post autor: Tymoteusz1 »

Pamiętajcie o tym, że taka remiza potrzebuje odpowiednich zgód i dokładnego przygotowania przed rozpoczęciem budowy. Zamiast walczyć z tym na własną rękę, bardziej rozsądnym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze wsparcia szalunków z http://www.szalunkiweb.pl/szalunki-do-wykopow Sami doczytajcie, w czym konkretnie będą w stanie ułatwić Wam pracę. To powinno dać Wam do myślenia.

weronikaja
Posty: 1003
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Budowa Remizy

Post autor: weronikaja »

przy budowie remizy wydaje mi się że warto będzie się zainteresować ofertą jaką jest zakup niwelator topcon taki niwelator topcon pomoże Ci szybko zmierzyć powierzchnie terenu budowy, zrównać szybciej teren oraz przyśpieszyć tempo pracy. Naprawdę warto mieć go na wyposażeniu.

3zuch
Posty: 758
Rejestracja: pn 04 lis 2013, 09:22
Status: Offline

Re: Budowa Remizy

Post autor: 3zuch »

Każda budowa wymaga pozwoleń od a do z.

lz24
Posty: 5
Rejestracja: sob 23 sty 2016, 11:11
OSP (gm., woj.): Dachnów, Podakrpackie
Status: Offline

Re: Budowa Remizy

Post autor: lz24 »

Najlepiej udaj się do Starostwa, tam gdzie wydają pozwolenia na budowę, tam się wszystkiego dowiesz, możliwe że potrzebne będzie tylko zgłoszenie. Ja martwiłbym się jednak kwestiami finansowymi, skąd chcesz wziąć pieniądze na ta rozbudowę, i jak zamierzasz to rozliczyć?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat