Strona 1 z 1

Budowa Remizy

: sob 20 sty 2018, 18:15
autor: DawidZKA
Witam bardzo serdecznie :) Mam do was bardzo ważne pytanie. Mamy bardzo małą remizę na tak zwane żyletki wchodzi na Magirus Deutz 170d11
I chcemy postawić obok garaż na większe auto. I mam takie pytanko jak to jest z budowlami do 35m2 baz projektu można tak zrobić w osp. Jeśli chodzi o pomoc gminy jest bardzo mała szanse na ich pomoc. Bardzo proszę o pomoc z góry wam za to dziękuje :D

Re: Budowa Remizy

: śr 21 mar 2018, 18:59
autor: Izeza
Zaopatrzcie się od razu w urządzenie, które zagwarantuje Wam odpowiednie napięcie w budynku i uchroni posiadany sprzęt przed przepięciem. Na myśli mam Line - R oferowany przez http://www.schneider-electric.pl/pl/pro ... o-napiecia :-).

Re: Budowa Remizy

: wt 27 mar 2018, 10:18
autor: Ambitny
W kwestii rozbudowy tego rodzaju budynków, czy też budowy zupełnie nowych obiektów myślę, że najlepiej byłoby skonsultować się z tego typu wykonawcą. To taka moja luźna sugestia, która przyszła mi do głowy.

Re: Budowa Remizy

: sob 30 cze 2018, 16:51
autor: Tymoteusz1
Pamiętajcie o tym, że taka remiza potrzebuje odpowiednich zgód i dokładnego przygotowania przed rozpoczęciem budowy. Zamiast walczyć z tym na własną rękę, bardziej rozsądnym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze wsparcia oferowanego przez Budplan. W http://www.budplan.net/porada-plan-zago ... erenu.html możecie doczytać, w czym konkretnie będą w stanie ułatwić Wam pracę. To powinno dać Wam do myślenia.