Strona 1 z 1

Budowa Remizy

: sob 20 sty 2018, 18:15
autor: DawidZKA
Witam bardzo serdecznie :) Mam do was bardzo ważne pytanie. Mamy bardzo małą remizę na tak zwane żyletki wchodzi na Magirus Deutz 170d11
I chcemy postawić obok garaż na większe auto. I mam takie pytanko jak to jest z budowlami do 35m2 baz projektu można tak zrobić w osp. Jeśli chodzi o pomoc gminy jest bardzo mała szanse na ich pomoc. Bardzo proszę o pomoc z góry wam za to dziękuje :D

Re: Budowa Remizy

: śr 21 mar 2018, 18:59
autor: Izeza
Zaopatrzcie się od razu w urządzenie, które zagwarantuje Wam odpowiednie napięcie w budynku i uchroni posiadany sprzęt przed przepięciem. Na myśli mam Line - R oferowany przez http://www.schneider-electric.pl/pl/pro ... o-napiecia :-).

Re: Budowa Remizy

: wt 27 mar 2018, 10:18
autor: Ambitny
W kwestii rozbudowy tego rodzaju budynków, czy też budowy zupełnie nowych obiektów myślę, że najlepiej byłoby skonsultować się z tego typu wykonawcą. To taka moja luźna sugestia, która przyszła mi do głowy.

Re: Budowa Remizy

: pt 21 gru 2018, 20:24
autor: Tymoteusz1
Pamiętajcie o tym, że taka remiza potrzebuje odpowiednich zgód i dokładnego przygotowania przed rozpoczęciem budowy. Zamiast walczyć z tym na własną rękę, bardziej rozsądnym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze wsparcia szalunków z http://www.szalunkiweb.pl/szalunki-do-wykopow Sami doczytajcie, w czym konkretnie będą w stanie ułatwić Wam pracę. To powinno dać Wam do myślenia.

Re: Budowa Remizy

: sob 05 sty 2019, 21:41
autor: weronikaja
przy budowie remizy wydaje mi się że warto będzie się zainteresować ofertą jaką jest zakup niwelator topcon taki niwelator topcon pomoże Ci szybko zmierzyć powierzchnie terenu budowy, zrównać szybciej teren oraz przyśpieszyć tempo pracy. Naprawdę warto mieć go na wyposażeniu.