Biznes oparty na cierpieniu

Strażak po godzinach

Kreator publikacji
Ma_ciek
Status: Offline

Biznes oparty na cierpieniu

Postautor: Ma_ciek » pt 26 sty 2018, 15:59

Witajcie,

prowadzę blog i nie mogłem nie rozpocząć dyskusji na temat ewentualnego zakazu prowadzenia w Polsce ferm z hodowlą zwierząt na futra.

I mimo oporu, straszeniem utratą miejsc pracy uważam, że w obecnych czasach nie ma żadnego uzasadnienia znęcania się nad zwierzętami w celu produkcji futer.

Najprawdopodobniej już niedługo rozpocznie się szeroka debata na ten temat. Proszę o głos w dyskusji, o refleksję i zastanowienie się: czy należy popierać każdy biznes?

http://www.biznesoweinformacje.pl/bizne ... ierpieniu/

zapraszam,

Pozdrawiam,

Maciek

falconde

Re: Biznes oparty na cierpieniu

Postautor: falconde » pt 26 sty 2018, 22:08

Maćku, a co sądzisz o hodowaniu zwierząt na mięso?? Też się je zabija. Tymczasem większość ludzi bez jedzenia mięsa nie może się obejść.

Kreator publikacji
Ma_ciek

Re: Biznes oparty na cierpieniu

Postautor: Ma_ciek » ndz 28 sty 2018, 10:11

Ja w ogóle jestem na nie, ale podchodzę rozsądnie - w tej kwestii rewolucji nie zrobimy,

ale hodowanie zwierząt (czyli przetrzymywanie w haniebnych warunkach) i zabijanie w sposób okrutny jest podłe i nikczemnie. Tym bardziej, że w futra służą do "pokazania się". Obecnie nie ma żadnego uzasadnienia dla ich produkcji.

Wróć do „Hyde Park”