Studia w Głównej Szkole służby pożarniczej

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
alicja09876
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 26 cze 2023, 15:15
OSP (gm., woj.): sląskie, Katowice
Status: Offline

Studia w Głównej Szkole służby pożarniczej

Post autor: alicja09876 »

Hej, mam pytanie, bo chciałabym zacząć studia w Głównej Szkole Służby Pożarniczej w przyszłym roku, widziałam na stronię szkoły jaką mature muszę zaliczyć ( matematyki,
wiedzy o społeczeństwie albo geografii, albo historii, albo informatyki,języka obcego) potrzebuje pomocy, bo bardzo się stresuję, mam tylko rok a muszę podciągnąć te oceny, czy tutaj jest ktoś kto srudiował w tej szkole, czy są aż tak ciężkę te studia, bo już sobie wyobrażam siebie w tej dziedzinie, marzy mi się taka praca, związana z pomocą dla ludzi. Proszę o pomoc!

Anna Skoczylas
Posty: 1
Rejestracja: wt 27 cze 2023, 16:35
OSP (gm., woj.): Warszawa, mazowieckie
Status: Offline

Re: Studia w Głównej Szkole służby pożarniczej

Post autor: Anna Skoczylas »

Ja uważam , że musisz od zaraz zaczynać przygotowanie do matury, żeby napewno się dostać na te studią, bo to jest twoim marzeniem. Poszukaj sobie korepetytora na serwisie korepetytorskim, napewno znajdziesz dobrego, nawet może Ci się trafić nauczyciel, który studiował na tej uczelni, lub zajęcia z studentem, spróbuj)

kwiatkowski8888
Posty: 1
Rejestracja: czw 29 cze 2023, 14:51
OSP (gm., woj.): Wrocław , dolnośląskie
Status: Offline

Re: Studia w Głównej Szkole służby pożarniczej

Post autor: kwiatkowski8888 »

Jeżeli będziesz potrzebowała to polecam serwis korepetytowski buki.org.pl, tam szybko znajdziesz korepetytora, przygotujesz się dobrze do matury, wszystko zaliczysz i dostaniesz się na studia do tej szkoły)
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat