Jak pozyskaæ nieodp³atnie zestaw R-1

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

OSP WRZOSOWA
Posty: 90
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 04 sty 2006, 12:07
Lokalizacja: OSP WRZOSOWA
Status: Offline

Post autor: OSP WRZOSOWA »

dzisiaj godz.9 rano telefon z krus . W koncu przyznali , w poniedzialek o 9 odbior , napisze wiecej jak bede widzial co jest wrodku

Krzychu
Posty: 15
Rejestracja: czw 26 lut 2004, 18:48
Lokalizacja: Ma³omice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Krzychu »

Sk³ada³em wniosek do KRUSu w Zielonej Górze i niestety po ostatnim telefonie ju¿ wiem, ¿e nie przyznano ¿adnej torby medycznej na rejon Zielona Góra województwo Lubuskie.
Przy tej okazji chcia³em podziêkowaæ Prezesowi KRUS Panu Dariuszowi Rohde za dzia³alno¶æ prewencyjn± w obszarach wiejskich przyznaj±c, a¿ 49 torb medycznych na ca³y kraj z pominiêciem Zielonej Góry.

OSP WRZOSOWA
Posty: 90
Rejestracja: śr 04 sty 2006, 12:07
Lokalizacja: OSP WRZOSOWA
Status: Offline

Post autor: OSP WRZOSOWA »

kiedys byly r1 teraz zwykla torba za 800 zl :lol: tani panstwo :?:

Antonio08
Posty: 15
Rejestracja: pt 14 lip 2006, 22:27
Status: Offline

Post autor: Antonio08 »

Orientuje się może ktoś czy WOŚP rozpatrywał już wnioski o zestawy PSP R od OSP.

OSP WRZOSOWA
Posty: 90
Rejestracja: śr 04 sty 2006, 12:07
Lokalizacja: OSP WRZOSOWA
Status: Offline

Post autor: OSP WRZOSOWA »

dzis dostalismy te torbe wkoncu , nie jest zla wyposazenie jest niezle , brak butli z tlenem ale torba jest przystosowana do tego tak wiec butla reduktor i mamy r1 :D

Muerte
Posty: 106
Rejestracja: wt 15 lip 2003, 09:28
Status: Offline

Post autor: Muerte »

no to mozemy wam tylko pozazdro¶ciæ. niestety moja jednostka nalezy pod zielonogórski oddzia³ KRUS. Wniosek mamy z³o¿ony od 2 lat. torby chyba sie nie doczekamy, chyba ¿e kupimy ja sobie sami

piotrkruk
Posty: 86
Rejestracja: pt 08 paź 2004, 17:30
Status: Offline

KRUS

Post autor: piotrkruk »

Ja dziś będę miał wręczenie torby PSP R1. Dostajemy od KRUS-u. Przez 3 lata skaładałem wnioski, aż wreszcie się udało!!!!!!

OSP Grabowiec
Posty: 32
Rejestracja: ndz 01 maja 2005, 12:49
Lokalizacja: grabowiec
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: OSP Grabowiec »

Witam ja złozyłem wniosek rok temu i cisza pewnie sie nie doczekam tej torby krus kupił 49 torb czyli wychodzi po jednej na OR ale niekture OR zostały pominięte tak jak OR Biłgoraj woj lubelskim .teren typowo rolniczy a został pominięty centrala poprostu sobie kpi z nas, kupuje pare zestawów aby zamydlic nam oczy a na inne cele wydaje kupe kasy np http://www.krus.gov.pl/zadania-krus/pre ... olne-2006/ ocencie sami, ile mozna by było kupic wiecej zestawów za nagrode to tylko moje zdanie

Maneri
Posty: 70
Rejestracja: czw 19 sty 2006, 21:15
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Maneri »

My torbę PSP R-1 z deską ortopedyczną i szynami Kramera kupiłem w tym roku za 6300 zł w następujący sposób:
a) złożyłem wniosek o dotacje do Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP w Szczecinie - otrzymałem 3000 zł ( z tym, że torbę trzeba kupić u nich )
b) złożyłem wniosek do Gminnej Komisji ds rozwiązywania problemów alkoholowych, zaznaczając że sprawcami wypadków są w znacznym stopniu kierowcy pod wpływem środków odurzających ! ) - otrzymałem 2000 zł
c) zorganizowałem festyn strażacko-rolniczy i zebrałem z loterii fantowej, licytyacji, sprzedaży grochówki i bigosu prawie 1700 zł

w sumie: 6700 zł, za nadwyżkę zorganizowaliśmy MDP duże ognisko.

Można swoimi siłami - naprawdę...
Ostatnio zmieniony ndz 17 gru 2006, 12:13 przez Maneri, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bogu na chwałę, ludziom na ratunek"

john.kowalczyk
Posty: 40
Rejestracja: ndz 15 paź 2006, 11:44
Status: Offline

Post autor: john.kowalczyk »

Ta torba z KRUSu to wielka ściema!!!! Widziałem u znajomego w OSP
Warta jest może 2000 zł
NIe ma w niej tlenoterapii (1300zł). są 3 może hydrożele tak małe że można nimi oparzenia na palcach okładać. A "tlen" i hydrożele to są w PSP R1 najcenniejsze
Mówie Wam wielki szum o nic!!! to propaganda
ale z drugiej strony darowanemu........... się w zęby nie zagląda

OSP Grabowiec
Posty: 32
Rejestracja: ndz 01 maja 2005, 12:49
Lokalizacja: grabowiec
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: OSP Grabowiec »

Witam ponownie juz myslałem ze nie dostaniemy zestawu,we wtorek zadzwonił do mnie kierownik działu prewencji krus i powiedział ze dostaniemy zestaw taki mały prezent na święta oficjalne przekazanie ma byc ósmego stycznia

osptrybsz
Posty: 2
Rejestracja: ndz 15 paź 2006, 21:15
Lokalizacja: Trybsz
Kontakt:
Status: Offline

wniosek

Post autor: osptrybsz »

Witam ja bym chcia³ dostac ten wniosek czy ktos mi go moze podes³ac osptrybsz@wp.pl pozdrawiam
Awatar użytkownika

Artur
Posty: 702
Rejestracja: sob 11 lis 2006, 07:00
OSP (gm., woj.): Stary Brus, lubelskie
Lokalizacja: Stary Brus
Kontakt:
Status: Offline

Jak pozyskać nieodpłatnie zestaw R-1

Post autor: Artur »

Wiatam!
Przyłańczam się do prośby o wniosek na zestaw R-1.Mój adres:artulk@vp.pl
z góry wielkie dzięki.
Pozdrawiam
Komendant Gminny, Sekretarz Zarządu Powiatowego ZOSP RP
Zapraszam na: http://www.stary-brus.osp.org.pl/ i http://osp-starybrus.blog.onet.pl/

piotrkruk
Posty: 86
Rejestracja: pt 08 paź 2004, 17:30
Status: Offline

Post autor: piotrkruk »

Panowie ja nie składałem jakiegoś szablonowego wniosku tylko napisałem zwykłe pisemko z umotywowaniem do Krusu i po problemie!!!! To nie jest takie trudne, ubędzie nam 90% wpisów w tym temacie forum. Pozdrawiam i powodznia!!!

OSP Grabowiec
Posty: 32
Rejestracja: ndz 01 maja 2005, 12:49
Lokalizacja: grabowiec
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: OSP Grabowiec »

KOLEDZY NIE ZASMIECAJMY FORUM WNIOSEK MOZNA POBRAC Z NASZEJ STRONY http://www.ospgrabowiec.end.pl/
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat