centrala DSP52

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
rekmasp
Posty: 8
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 25 wrz 2008, 19:28
Status: Offline

centrala DSP52

Post autor: rekmasp »

Cześć druchowie mam problem z centralą DPS 52 zakrutki czas wycia syreny wyje 40 sekund i koniec .
Ma ktoś jakiś pomysł.???? pozdrawiam.
Awatar użytkownika

misiu8514
Posty: 138
Rejestracja: ndz 28 cze 2009, 16:43
Status: Offline

Re: centrala DSP52

Post autor: misiu8514 »

Z tego co wiem to można to ustawić ale ja nie jestem elektrykiem wiec tego nie umiem.
Ale mam namiary do fachowca który powinien to wiedzieć. to moj nr. 889633939 pozdrawiam.
Awatar użytkownika

kamil237
Posty: 472
Rejestracja: pn 06 lip 2009, 21:30
Status: Offline

Re: centrala DSP52

Post autor: kamil237 »

Dokładnie można to ustawić ale to powinien zrobić fachowiec z serwisu...
Albo możecie mieć taki problem jak my jakiś czas temu mieliśmy u siebie. Wszystko było ustawione z kompa na syrence czyli czas trwania sygnału, rodzaj itd. (mamy syrenę elektroniczną), i wszystko wyglądało fajnie a w momencie alarmu syrena włączała się właśnie tylko na jakieś 30 sekund i cisza. Po jakimś czasie i kilku próbach fachowiec doszedł do tego co było problemem. Okazało się, że to przez akumulator w DSP. Po prostu był już zużyty. Po wymianie akumulatorka wszystko jest OK.
Syrena wyje a ja jeszcze tutaj?!

łatwopalny
Posty: 1
Rejestracja: sob 04 wrz 2010, 23:11
OSP (gm., woj.): województwo lubuskie
Status: Offline

Re: centrala DSP52

Post autor: łatwopalny »

W naszym przypadku syrena załączana jest bezprzewodowo ze stacji DSP. Ostatnio za częła "chodzić" z nieregularnymi przerwami i o nierównym czasie trwania każdego cyklu. Wezwaliśmy technika, aby sprawdził co jest przyczyną i okazało się, że przekaźnik padł. Po wymianie śmiga bez zarzutu.

Józek22
Posty: 90
Rejestracja: śr 03 mar 2010, 10:38
Lokalizacja: woj.lubelskie
Status: Offline

Re: centrala DSP52

Post autor: Józek22 »

my mamy serwisanta z sandomierza,jeżeli byłoby ci to pomocne to pisz lub w treści postu wpisz rejon skąd pochodzisz,będzie łatwiej o pomoc
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat