Ciekawe zebranie sprawozdawczo - wyborcze

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.
Awatar użytkownika

Topic author
podymacz
Posty: 660
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 06 maja 2010, 10:24
OSP (gm., woj.): Więcławice gmina Michałowice woj. Małopolskie
Status: Offline

Ciekawe zebranie sprawozdawczo - wyborcze

Post autor: podymacz »

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć, jak w Waszych jednostkach były zorganizowane walne zebrania?
My wkrótce będziemy mieć zebranie i chciałem przygotować podsumowanie kadencji zarządu (prezentacja w PowerPoincie), zaprosić sołtysów i radnych z okolicznych miejscowości itp.
Chciałbym aby to nam wypadło ciekawie i oryginalnie. A jak to wygląda u Was?
Awatar użytkownika

marcinas7majster
Posty: 79
Rejestracja: wt 19 sty 2010, 15:00
OSP (gm., woj.): OSP BANIE - woj.Zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Ciekawe zebranie sprawozdawczo - wyborcze

Post autor: marcinas7majster »

U nas zapraszamy Wójta Gminy, Sekretarza, Proboszcza Parafii, Dyrektorkę Gminnego Ośrodka Kultury, przedstawicieli z Komendy Powiatowej PSP, przedstawicieli z Zarządu Powiatowego ZOSP RP. Od 3 lat przygotowuję prezentację multimedialną, która jest zawsze sprawozdaniem z działalności (zawieram w niej statystyki związane z udziałem w akcjach, przedstawienie sprzętu pozyskanego w ostatnim roku, przedstawienie najważniejszych wydarzeń z życia OSP, wszystko oczywiście z dodatkiem dużej ilości zdjęć). Szykujemy również drobny poczęstunek w postaci ciasteczek, cukierków, napojów, wody, kawy, herbaty itp. Sala jest dokładnie sprzątana, jak również cała remiza. Za plecami zarządu na ścianie wisi flaga związkowa. W tym roku pierwszy raz zebranie rozpocznie się wprowadzeniem sztandaru, później wręczymy prezent naszemu strażakowi, który niedawno skończył 80lat (63 lata w OSP), będzie Sto LAT, życzenia, tort o żony tego strażaka. Hmm to chyba tyle. Reszta idzie zgodnie z porządkiem zebrania. Mam nadzieję, że trochę pomogłem... Pozdrawiam.
Awatar użytkownika

Topic author
podymacz
Posty: 660
Rejestracja: czw 06 maja 2010, 10:24
OSP (gm., woj.): Więcławice gmina Michałowice woj. Małopolskie
Status: Offline

Re: Ciekawe zebranie sprawozdawczo - wyborcze

Post autor: podymacz »

Super! Właśnie o coś takiego mi chodziło. Takie zebranie musi być bardzo ciekawe. Zamierzam u nas też coś takiego zorganizować! Dzięki!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat