Wojskowa Straż Pożarna???

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

malin
Posty: 4
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 19 wrz 2012, 22:43
Status: Offline

Re: Wojskowa Straż Pożarna???

Post autor: malin »

mam pytanie do pracujących w WSP czy może orientujecie sie w jakich jednostkach sa wolne miejsca? z góry dzieki :)

Topic author
zielu900
Posty: 117
Rejestracja: czw 08 paź 2009, 15:21
OSP (gm., woj.): OSP Droszewo gm.Biskupiec woj.Warminsko-Mazurskie
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie ok.Biskupca
Status: Offline

Re: Wojskowa Straż Pożarna???

Post autor: zielu900 »

Wpisz w wyszukiwarce Wojskowa Ochrona Przeciwpożarowa,w zakładce będziesz miał wolne wakaty...ja się nie myle jest ona aktualizowana raz na 6 m-c :P

malin
Posty: 4
Rejestracja: śr 19 wrz 2012, 22:43
Status: Offline

Re: Wojskowa Straż Pożarna???

Post autor: malin »

znalazłem wielkie dzięki :D a orientujesz sie może czy np po odbyciu rozmowy sa jakies testy sprawnosci fizycznej i wiedzy? ikomisja lekarska czy jest tak wymagająca jak ta w psp?

malin
Posty: 4
Rejestracja: śr 19 wrz 2012, 22:43
Status: Offline

Re: Wojskowa Straż Pożarna???

Post autor: malin »

i jeszcze jedno pytanie co to jest ta delegtura? :P

Naczelnik Grzesiek
Posty: 88
Rejestracja: wt 01 lut 2011, 19:37
OSP (gm., woj.): OSP Zagościniec
Status: Offline

Re: Wojskowa Straż Pożarna???

Post autor: Naczelnik Grzesiek »

malin pisze:znalazłem wielkie dzięki :D a orientujesz sie może czy np po odbyciu rozmowy sa jakies testy sprawnosci fizycznej i wiedzy? ikomisja lekarska czy jest tak wymagająca jak ta w psp?
Nie ma żadnych testów sprawnościowych. Zostaniesz wysłany do placówki zdrowia z którą wojsko ma podpisaną umowę i tam musisz zaliczyć kilku specjalistów. Ja przechodziłem chyba z 6 plus bad. krwi, cholesterol, EKG, badanie ciśnienia i dna oka, nie pamiętam dokładnie bo to było 3 lata temu. Następne badania mam w przyszłym roku w marcu ale już tylu nie trzeba będzie zaliczać. Czy wymagająca? Trudno powiedzieć ja miałem wszystkie wyniki pozytywne więc się nie czepiali do niczego.

Rafal998
Posty: 59
Rejestracja: śr 02 lip 2008, 16:16
Kontakt:
Status: Offline

Re: Wojskowa Straż Pożarna???

Post autor: Rafal998 »

malin pisze:i jeszcze jedno pytanie co to jest ta delegtura? :P
proszę poczytaj
http://www.wop.wp.mil.pl/pl/31.html

malin
Posty: 4
Rejestracja: śr 19 wrz 2012, 22:43
Status: Offline

Re: Wojskowa Straż Pożarna???

Post autor: malin »

dzięki bardzo, rozjaśniło mi to cała sprawe :)

maro4123
Posty: 1
Rejestracja: sob 10 lis 2012, 17:58
Status: Offline

Re: Wojskowa Straż Pożarna???

Post autor: maro4123 »

Witam chciałbym zapytać o wojskową straż pożarną a dokładnie jak się do niej dostać jestem po szkole zawodowej i czy żeby się tam dostać muszę mieć ukończoną szkole średnia ? Mam staż w Osp i ukączone kursy podstawowe , kpp i lpr ... A drugie pytanie czy jak bym poszedł do wojska to mógłbym zostac przeniesiony do Wsp ?

Maciek_39
Posty: 1
Rejestracja: pt 05 sty 2024, 15:17
OSP (gm., woj.): Wegw mazowieckie
Status: Offline

Re: Wojskowa Straż Pożarna???

Post autor: Maciek_39 »

Witam może mi ktoś powiedzieć jaki system pracy jest w WSP ? 24/48 tak jak w PSP?
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat