praca licencjacka

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
a4am44
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 09 lis 2012, 12:09
OSP (gm., woj.): pdkaaaaaaaaaaaa
Status: Offline

praca licencjacka

Post autor: a4am44 »

witam, piszą pracę na temat ochrony przeciwpożarniczej obiektów użyteczności publicznej. Znacie może jakieś podręczniki w tym temacie ? Proszę o pomoc

weronikaja
Posty: 1003
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: praca licencjacka

Post autor: weronikaja »

Masz trudny temat. Ale zobacz tu http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki-c-313.html Tu jest bardzo duży wybór podręczników. Może i ty znajdziesz coś co pomoże w napisaniu pracy. Ja szukam tu zawsze podręczników do marketingu.

fire_marines
Posty: 24
Rejestracja: pt 02 wrz 2016, 12:01
OSP (gm., woj.): Taplary gm. Zabłocie
Status: Offline

Re: praca licencjacka

Post autor: fire_marines »

licencjat robi się w 3 lat prośba w post-cie jest z 2012r. to chyba jest już po obronie nie ma co tego tematu odgrzewać

Stworek
Posty: 268
Rejestracja: wt 04 kwie 2017, 08:35
Status: Offline

Re: praca licencjacka

Post autor: Stworek »

Witajcie :)

ja ponowię pytanie, z tą jednak różnicą, że ja piszę pracę na temat: "Rola i zadania ochotniczych straży pożarnych w zapewnieniu bezpieczeństwa na szczeblu lokalnym na przykładzie ochotniczej straży pożarnej w powiecie tarnowskim" Czy znacie może jakieś pozycje bibliograficze, które by mi pogły w tym temacie pomóc?

Erathiel
Posty: 4
Rejestracja: czw 06 lip 2017, 23:02
Status: Offline

Re: praca licencjacka

Post autor: Erathiel »

Polecam przejrzeć Google Scholara w poszukiwaniu artykułów naukowych na ten temat. W artykule znajdziesz bibliografię, a w bibliografii fajne pozycje :)
Awatar użytkownika

kwas
Posty: 380
Rejestracja: wt 13 cze 2006, 19:52
Lokalizacja: dolnośląskie
Status: Offline

Re: praca licencjacka

Post autor: kwas »

Pozycje bibliograficzne to największy problem w takiej pracy. Pisałem parę lat temu podobny temat i zderzyłem się z podobnym problemem. Ale wymyśliłem prosty sposób. W części ogólnej powoływałem się na przepisy ogólnodostepne i trochę na literaturę. W części, gdzie opisywałem szczegóły z działalności OSP oparłem się na dokumentach wytwarzanych w samej OSP, czyli statuty, regulaminy, protokoły z posiedzeń zarządu, kronikach OSP itp. I nawet nie wiem kiedy się uzbierała całkiem pokaźna bibliografia.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat