OSP Ożarów Mazowiecki - porażka.

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

preses1985
Posty: 89
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 10 mar 2012, 12:38
Status: Offline

Re: OSP Ożarów Mazowiecki - porażka.

Post autor: preses1985 »

Nie no totalna porazka tych druchów !! Dowódca powinien za to oberwać i to słono u mnie jest to nie do pomyslenia żeby tak wyjechać ubranym na akcje !! jeden w jakiejś beretce następny załozył bluuzę nomex i to jest jego ubiór dobrze że to nie był pożar totalnie niezorganizowana jednostka podczas działań !! a ten w kamizelce straż to był dowódca chyba.. maskara !!!! Nie zdają sobie sprawy że jak komu coś sie stanie to nie dostanie odszkodowania a dwowódca będzie odpowiadał za to .!!!!

fajerman-1
Posty: 193
Rejestracja: ndz 30 kwie 2006, 11:15
Status: Offline

Re: OSP Ożarów Mazowiecki - porażka.

Post autor: fajerman-1 »

Przykro oglądać działania tej jednostki słownictwo tego dh który biega jak w ukropie z ta kamerka na głowie to porażka
ubiór bojowy porażka działania na miejscu zdarzenia pozostawiają wiele do życzenia łączność ze stanowieniem kierowania PSP porażka.....................
koledzy wstyd mi za was czy ktos was szkoli bo bałagan tu straszny!!!
To nie jest krytyka lecz stwierdzenie tego co zobaczyłem
pzdr i myślę ze koledzy wyciągną wnioski z owego zdarzenia

ospglinik
Posty: 506
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 18:21
OSP (gm., woj.): glinik,podkarpackie
Status: Offline

Re: OSP Ożarów Mazowiecki - porażka.

Post autor: ospglinik »

karol1118 pisze:Ci ,którzy bezpośrednio brali udział byli umundurowani odpowiednio ..kierowca miał tylko kamizelkę dowódca chyba nie byl w pełni ubrany oraz ten starszy pan z drugiego rzutu troszkie im brakowało ale zamiatanie jezdni to nie typowa akcja gaśnicza...Nie będę już więcej tego komentował bo mija się to z celem . Macie wielką sensacje to sobie popiszcie jak to u Was jest wszystko na 100% a tu takie oszołomy przyjechali w czapkach zamiast hełmów...
jaka sensacja fakty, to jest forum jesli tak to każdy ma prawo komentować ,a jak by się komuś coś stało mój przykład z terenu gminy z września przyjeżdża jednostka druhowie wysiadają zabezpieczyć i oznakować miejsce zdarzenia w sumie niewiele się stało ale mogło by dojść do tragedii i jak byś to skomentował o sensacja baba wjechała bo nie zabezpieczyli
http://www.reportergazeta.pl/index.php? ... &Itemid=98
Awatar użytkownika

GLM
Posty: 478
Rejestracja: wt 30 sie 2011, 16:15
OSP (gm., woj.): Długa Koscielna
Status: Offline

Re: OSP Ożarów Mazowiecki - porażka.

Post autor: GLM »

sprzet mają ok. ale będąc w ksrg trzeba dbać o przepisy i nie być takim aroganckim wobec cywilów , nie lubie chamskich odzywek, czapka cywilna ,spodnie cywilne - nie przystoi to jednostce z ksrg
Święty Florianie patronie nasz ,miej w opiece naszą Straż
Awatar użytkownika

Sławek-Naczelnik.OSP
Posty: 24
Rejestracja: wt 25 lis 2008, 21:18
Status: Offline

Re: OSP Ożarów Mazowiecki - porażka.

Post autor: Sławek-Naczelnik.OSP »

Szanowni druhowie!!!
Są takie jednostki gdzie tak jak tu na filmie to się odbywa ale dążymy by nasz wizerunek w społeczeństwie był poprawny a tu czapki spodnie wycierusy itp. To prawdziwa porażka i zachowanie tego chyba kierowcy w stosunku do innych następna porażka Jeszcze twierdzi ktoś ze oni są mobilni i maja masę wyjazdów!!! to tym bardziej powinni mieć to we krwi by odpowiednio się ubierać dla swojego bezpieczeństwa i w celu dbaniu o wizerunek naszej organizacji.
Te teksty zachowanie itp. i poco to umieszczać takie filmiki.
Porażka to prawda !!!!
Pozdrawiammm!!!!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat