Serwer Osp

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
alonso102
Posty: 13
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: ndz 27 sty 2013, 22:15
Lokalizacja: Wierzchowice
Kontakt:
Status: Offline

Serwer Osp

Post autor: alonso102 »

Witam czy ktoś z was wie jak wgrać nową skórkę lub dodać logo na serwer osp . Założyłem wczoraj wszystko jest okej ale nie wiem jak wgrać skórki próbowałem przez program total commander i wgrywać wgrywa ale w ustawieniach nie mam wgranych skórek ? wie ktoś jak to zrobić może jakiś poradnik ?
Obrazek

kulek44
Posty: 71
Rejestracja: pt 07 maja 2010, 18:38
OSP (gm., woj.): Golczewo,zachpom
Status: Offline

Re: Serwer Osp

Post autor: kulek44 »

Jeśli znasz się co nieco na html i php to polecam od razu zainstalowanie wordpressa. Znacznie ułatwi Tobie prowadzenie strony. Wszystko po polsku, skórki ogólnodostępne i wiele możliwości przykład? Moja strona http://golczewo.osp.org.pl/ . Bardzo Polecam WordPressa bo później już trzeba jedynie wyobraźni :) Pozdrawiam
www.golczewo.osp.org.pl "Bo życie poświęcone innym jest warte przeżycia"- Admin Serwisu OSP Golczewo
Awatar użytkownika

damian_osp
Posty: 571
Rejestracja: ndz 24 kwie 2011, 10:15
OSP (gm., woj.): OSP Posada Zarszyńska
Kontakt:
Status: Offline

Re: Serwer Osp

Post autor: damian_osp »

A nie wiecie czy na zerwerze zosp da zainstalowac się Joomla?
Bogu na chwałę, ludziom na pożytek
Awatar użytkownika

Artur
Posty: 702
Rejestracja: sob 11 lis 2006, 07:00
OSP (gm., woj.): Stary Brus, lubelskie
Lokalizacja: Stary Brus
Kontakt:
Status: Offline

Re: Serwer Osp

Post autor: Artur »

Kolego damianin_osp tak da się zainstalować Joomlę na serwer ja tak zrobiłem z naszą stroną. Ja zrobiłem to za pomocą programu "FileZilla"
Komendant Gminny, Sekretarz Zarządu Powiatowego ZOSP RP
Zapraszam na: http://www.stary-brus.osp.org.pl/ i http://osp-starybrus.blog.onet.pl/
Awatar użytkownika

damian_osp
Posty: 571
Rejestracja: ndz 24 kwie 2011, 10:15
OSP (gm., woj.): OSP Posada Zarszyńska
Kontakt:
Status: Offline

Re: Serwer Osp

Post autor: damian_osp »

bo ja mam kłopoty z bazą danych przy instalacji :/
Bogu na chwałę, ludziom na pożytek

Topic author
alonso102
Posty: 13
Rejestracja: ndz 27 sty 2013, 22:15
Lokalizacja: Wierzchowice
Kontakt:
Status: Offline

Re: Serwer Osp

Post autor: alonso102 »

A możecie mi powiedzieć gdzie wgrać te pliki wordpress na strone ftp.osp.org.pl to w jakie folder wgrać ? czy na własną strone np kraków.osp.org.pl ?
Obrazek

kulek44
Posty: 71
Rejestracja: pt 07 maja 2010, 18:38
OSP (gm., woj.): Golczewo,zachpom
Status: Offline

Re: Serwer Osp

Post autor: kulek44 »

zatem jak usuniesz już te wszystkie pliki to te z folderu wordpress wrzucasz wszystkie na serwer, następnie odpalasz swoją stronę i instalujesz wordpressa na stronie. Po czym wpisujesz wszystkie dane ,i masz strone ;)
www.golczewo.osp.org.pl "Bo życie poświęcone innym jest warte przeżycia"- Admin Serwisu OSP Golczewo

Topic author
alonso102
Posty: 13
Rejestracja: ndz 27 sty 2013, 22:15
Lokalizacja: Wierzchowice
Kontakt:
Status: Offline

Re: Serwer Osp

Post autor: alonso102 »

dokładnie tak zrobiłem i działa ale mam problem przy rejestracji na wordpress wyskakuje mi :

Error establishing a database connection

This either means that the username and password information in your wp-config.php file is incorrect or we can't contact the database server at wierzchowice.osp.org.pl. This could mean your host's database server is down.

Are you sure you have the correct username and password?
Are you sure that you have typed the correct hostname?
Are you sure that the database server is running?


a wprowadziłem takie dane i takie same wpisuje przy rejestracji na wordpres co jest nie tak :

<?php
/** Nazwa bazy danych Twojego WordPressa */
define('DB_NAME', 'wierzchowice');

/** Nazwa uzytkownika bazy danych MySQL */
define('DB_USER', 'wierzchowice');

/** Haslo do bazy MySQL */
define('DB_PASSWORD', 'k******');

/** nazwa hostu MySQL */
define('DB_HOST', 'wierzchowice.osp.org.pl');

/** Database Charset to use in creating database tables. */
define('DB_CHARSET', 'utf8');

/** The Database Collate type. Don't change this if in doubt. */
define('DB_COLLATE', '');

/**#@+
* Klucze identyfikacji.
*
* Zmień je na inne, niepowtarzalne!
* Mozesz je wygenerowac uzywajac uslugi {@link http://api.wordpress.org/secret-key/1.1/ WordPress.org}
*
* @since 2.6.0
*/
define('AUTH_KEY', 'M -1^hZn671X:#7ViJs(2_+YND4Mv:fl`]{GHCN/#EdZ!8Xr*{`0Qg@G5|u5{Hht');
define('SECURE_AUTH_KEY', ')P3/!Pn+$k%4+-:qagEx1f/-dkJNvnq9j}m}[sn+uM/gu- 8XEZ,fgmvH@8bZYXM');
define('LOGGED_IN_KEY', '5k#|%ichRZz2i]zjQL1VQE22zybk?Z0D3j !0*ht<40/Oq.=$k;im44+H-Fw{|<d');
define('NONCE_KEY', 'Jtu@X$~6VHii|M{1u+95#J}]5iMht32}%##|Y^PX .2~#N1P3[Ej0<@x8$Q3klOV');
define('AUTH_SALT', 'Mbre[Z2$ov}Z?.;q0fx72*W/r3 g!=*~-3|*GV_21yHKy{3N,fb/X]GVB/C69Ixw');
define('SECURE_AUTH_SALT', 'pz+^YHe0yaVm),Lfn$|Wp5NHh l@MC/IS>+!3V017EW*IY_c_.=LQF27t_rN{IDz');
define('LOGGED_IN_SALT', '5LQTS5M++ADI:c|g-3{2wF+-4*F/7Tq2|yTo|Obl[s|CAg@kT-`=q2 |U`}|&7F,');
define('NONCE_SALT', '&Tgun[tm++JJl.z6g.1;~*/nj6gj,1$V{:IWUVFh?^J934UGfv^7/hKWC[qdkzZ^')
/**#@-*/

/**
* Prefiks bazy danych WordPress.
*/
$table_prefix = 'wp_';

/**
* Wersja jezykowa WordPress (pl_PL dla polskiego)
*/
define ('WPLANG', 'pl_PL');
Obrazek
Awatar użytkownika

998pawel
Posty: 44
Rejestracja: czw 25 sie 2005, 19:28
Kontakt:
Status: Offline

Re: Serwer Osp

Post autor: 998pawel »

Czy wprowadziłeś poprawną nazwę bazy danych i hasło ???
Ja natomiast polecam PHP Fusion.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat