Program dla OSP mOSP

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
lukasz88OSP
Posty: 4
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 19 mar 2013, 13:58
OSP (gm., woj.): OSP Chocianów Dolnośląskie
Status: Offline

Program dla OSP mOSP

Post autor: lukasz88OSP »

Witam czy ktoś używa programu dla OSP o nazwie mOSP jak on się spisuje ?
Awatar użytkownika

jasiekk242
Posty: 6
Rejestracja: wt 05 lut 2013, 22:13
OSP (gm., woj.): Powiat Częstochowski Śląskie
Status: Offline

Re: Program dla OSP mOSP

Post autor: jasiekk242 »

Używam go w mojej jednostce od początku roku i bardzo jest mi pomocny w prowadzeniu jednostki ;)
Dzięki niemu niemam już tyle papierów na biurku :mrgreen:
Jak najbardziej polecam :lol:

JakubZ
Posty: 132
Rejestracja: pt 29 kwie 2011, 00:20
OSP (gm., woj.): Pilzno, woj. Podkarpackie
Lokalizacja: Pilzno
Kontakt:
Status: Offline

Re: Program dla OSP mOSP

Post autor: JakubZ »

Polecam ten program. U nas jest wersja serwerowa. Mamy postawiony serwer u prezesa, każdy (czesc członków zarządu oraz dowódcy) za pomacą zdalnego pulpitu łączą się do programu. Tak więc z każdego miejsca na świecie (gdzie jest internet) można sie do programu dołączyć i coś tam sprawdzić.
Obrazek

marcin_op
Posty: 526
Rejestracja: czw 07 lut 2008, 21:34
Status: Offline

Re: Program dla OSP mOSP

Post autor: marcin_op »

JakubZ pisze:Polecam ten program. U nas jest wersja serwerowa. Mamy postawiony serwer u prezesa, każdy (czesc członków zarządu oraz dowódcy) za pomacą zdalnego pulpitu łączą się do programu. Tak więc z każdego miejsca na świecie (gdzie jest internet) można sie do programu dołączyć i coś tam sprawdzić.
\
I co? u prezesa 24h/365 chodzi komputer tylko dla tego programu ? nie szkoda mu prądu ?

Mam ten program, mam też do niego kilka uwag przekazanych do producenta, jednak nie dostałem odpowiedzi jak ustosunkowali się do moich spostrzeżeń.
Jak dla mnie kilka rzeczy trzeba poprawić.

JakubZ
Posty: 132
Rejestracja: pt 29 kwie 2011, 00:20
OSP (gm., woj.): Pilzno, woj. Podkarpackie
Lokalizacja: Pilzno
Kontakt:
Status: Offline

Re: Program dla OSP mOSP

Post autor: JakubZ »

Tak, chodzi 24/7. Ta na tym serwerze również swoje rózne rzeczy. Więc nie używamy go tylko do tego.
Obrazek

florian998
Posty: 1
Rejestracja: sob 23 mar 2013, 17:57
OSP (gm., woj.): RASZYN Mazowiecki
Status: Offline

Re: Program dla OSP mOSP

Post autor: florian998 »

WITAM POTRZEBUJE Jednostki ktore uzywaja tego programu i maja lub niemaja problemu znimi prosze o kontak bardzo pilne wszystko wytlumacze poprzez telefon lub meila marcinm998@wp.pl czekam i pozdrawiam :D BARDZO PILNE
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat