Kołnierze Patriot

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
JakubZ
Posty: 132
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 29 kwie 2011, 00:20
OSP (gm., woj.): Pilzno, woj. Podkarpackie
Lokalizacja: Pilzno
Kontakt:
Status: Offline

Kołnierze Patriot

Post autor: JakubZ »

Witam. Czy dokupował ktoś wkłady (gąbki) do kołnierzy Patriot? Czy wogólę są one dostępne czy tylko cały kołnierz? Wiem, że one są jednorazowe - ale krótko mówiąć TO JEST POLSKA,a w polsce są one wielokrotnego użytku :)
Obrazek

Jest u nas w powiecie duży problem z kołnierza, bo żadko wracają do właścicieli. Po za tym zazwyczaj uszkodzony jest wkład (gąbka), a plastik jest dobry. Moja jednostka bardzo często wyjerzdza do wypadków, gdzie zazwyczaj jesteśmy przed innymi służbami, więc "przemiał" kołnierzy mamy duży, a w gminie ciężko wyciągnąć kase na nowe - kryzys jak wszędzie :)
Obrazek
Awatar użytkownika

Intercooler
Posty: 179
Rejestracja: śr 11 sty 2012, 16:50
OSP (gm., woj.): powiat tarnowski, województwo małopolskie
Status: Offline

Re: Kołnierze Patriot

Post autor: Intercooler »

Też mi się wydaje że w tych kołnierzach gąbka powinna być wymienialna a sam plastik poddawany myciu i dezynfekcji np. meliseptorem. No ale cóż, na KPP uczą że są jednorazowe więc też kupujemy za każdym razem nowe, a przemiał też mamy spory.
Obrazek

Topic author
JakubZ
Posty: 132
Rejestracja: pt 29 kwie 2011, 00:20
OSP (gm., woj.): Pilzno, woj. Podkarpackie
Lokalizacja: Pilzno
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kołnierze Patriot

Post autor: JakubZ »

Nas (gminy) nie stać na kupowanie za każdym razem nowych - tak samo w karetkach u nas są wielokrotnego użytku - oczywiście dezynfekują je na SOR, my dodatkowo w remizie dezynfekujemy jeszcze raz, razem z deską i pasami.
Obrazek
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat