strona internetowa OSP

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
slawoj83
Posty: 5
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 03 gru 2012, 20:11
OSP (gm., woj.): Głogów Młp., podkarpackie
Status: Offline

strona internetowa OSP

Post autor: slawoj83 »

Witam!
Potrzebuję pomocy przy stworzeniu strony internetowej swojej OSP. Nikt nie chciał się tym zająć dlatego postanowiłem coś z tym zrobić mimo, że nigdy nie miałem do czynienia w tym temacie. Dlatego chciałem prosić kogoś, kto by niedrogo pomógł stworzyć może nowy szablon, ewentualnie poprawić istniejący. Chyba że ktoś podeśle jakieś linki do gotowych już szablonów strażackich stron www.
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony wt 14 maja 2013, 19:16 przez slawoj83, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika

bohun
Posty: 192
Rejestracja: śr 24 cze 2009, 08:11
OSP (gm., woj.): (pow. olkuski, małopolskie)
Status: Offline

Re: strona internetowa OSP

Post autor: bohun »

Możesz skorzystać z serwera związku i założyc na nim darmowe konto sowjej osp. Jest również na strefie drucha http://www.osp.com.pl/ możlowośc założenia konta swojej osp gdzie prowadzenie strony jest prostsze niz na serwerze związku OSP RP gdyż korzysta się z gotowych formularzy. Pozostaje jeszcze FB gdzie można założyć równiez za darmo konto swojej OSP.

osp_blizanow
Posty: 5
Rejestracja: wt 19 sie 2008, 07:49
Status: Offline

Re: strona internetowa OSP

Post autor: osp_blizanow »

Witam.
Zapraszam na stronę: www.ospblizanow.pl.tl

Strone tworzy się w bardzo prosty graficzny sposób .

Jak cos to kontaktój się druhu ospblizanow@wp.pl

Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika

Charlie
Posty: 102
Rejestracja: czw 13 sty 2011, 12:10
OSP (gm., woj.): Śląskie, Koniecpol
Status: Offline

Re: strona internetowa OSP

Post autor: Charlie »

Przede wszystkim nie ten dział. Po drugie wystarczy wygoglować.
Awatar użytkownika

moove
Posty: 5
Rejestracja: wt 30 kwie 2013, 17:10
Kontakt:
Status: Offline

Re: strona internetowa OSP

Post autor: moove »

Poszukaj darmowych kreatorów tworzenia stron www - pełno tego jest w sieci.
Pozdrawiam, Arek
Polecam Państwu profesjonalne warsztaty latte art w Krakowie, dzięki którym zachwycisz swoich gości. Sprawdź!

kacper93
Posty: 33
Rejestracja: wt 13 mar 2012, 15:26
OSP (gm., woj.): Troszyn Polski (gm. Gąbin, woj. Mazowieckie)
Status: Offline

Re: strona internetowa OSP

Post autor: kacper93 »

Hosting na serwerze osp.org.pl + wordpress + jeden z wieeeeeeeeelu darmowych szablonów

co to wordpress można poczytać w internecie jak potrzebna pomoc to mogę pomóc. Generalnie instaluje się w łatwy sposób wordpress i wybiera szablon a wszystko co się robi ze stroną jest później BAJECZNIE proste dla każdego kto jako tako obsługuje komputer.
OSP Troszyn Polski
Polska -> woj. Mazowieckie -> powiat Płocki -> gmina Gąbin -> Troszyn Polski
Obrazek

Bobo24
Posty: 2
Rejestracja: czw 24 paź 2013, 12:58
OSP (gm., woj.): czernichów, małopolska
Status: Offline

Re: strona internetowa OSP

Post autor: Bobo24 »

kacper93 pisze:Hosting na serwerze osp.org.pl + wordpress + jeden z wieeeeeeeeelu darmowych szablonów

co to wordpress można poczytać w internecie jak potrzebna pomoc to mogę pomóc. Generalnie instaluje się w łatwy sposób wordpress i wybiera szablon a wszystko co się robi ze stroną jest później BAJECZNIE proste dla każdego kto jako tako obsługuje komputer.

Witam, chciałbym zapytać gdzie (do którego katalogu na serwerze) mam skopiować tego wordpressa?
Awatar użytkownika

Thomas
Posty: 19
Rejestracja: śr 12 wrz 2012, 17:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Status: Offline

Re: strona internetowa OSP

Post autor: Thomas »

Bobo24 pisze:
kacper93 pisze:Hosting na serwerze osp.org.pl + wordpress + jeden z wieeeeeeeeelu darmowych szablonów

co to wordpress można poczytać w internecie jak potrzebna pomoc to mogę pomóc. Generalnie instaluje się w łatwy sposób wordpress i wybiera szablon a wszystko co się robi ze stroną jest później BAJECZNIE proste dla każdego kto jako tako obsługuje komputer.

Witam, chciałbym zapytać gdzie (do którego katalogu na serwerze) mam skopiować tego wordpressa?
Zazwyczaj kopiuje się do katalogu głównego. Odpala się witrynę. Instaluje system. Potem usuwa plik instalacyjny (lub zmienia nazwę). I surowa strona powinna być gotowa.

pudzian7771
Posty: 287
Rejestracja: sob 03 kwie 2010, 17:35
OSP (gm., woj.): marynowy gm. nowy dwór gdański
Status: Offline

Re: strona internetowa OSP

Post autor: pudzian7771 »

jak chcesz to odezwij się na priwie mam gostka który robił bardzo prostą szate graficzna dla naszej osp. Młodzież sama teraz aktualizuje

xamita
Posty: 3
Rejestracja: pt 06 gru 2013, 21:05
OSP (gm., woj.): Bochnia Małopolska
Status: Offline

Re: strona internetowa OSP

Post autor: xamita »

całkiem spoko to wygląda :)

ospparciaki
Posty: 21
Rejestracja: pn 20 paź 2008, 10:40
Status: Offline

Re: strona internetowa OSP

Post autor: ospparciaki »

A to nasza stronka www.ospparciaki.cba.pl jeszcze w budowie ale już działa. Założyłem ją na darmowym hostingu cba po w graniu skryptu z joomli. dodam, że nigdy wcześniej nie tworzyłem stron. Wszystko znalazłem u wujka google. kilka zarwanych wieczorów, trochę lektury no i proszę. Mam nadzieję, że się podoba.
Awatar użytkownika

Thomas
Posty: 19
Rejestracja: śr 12 wrz 2012, 17:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Status: Offline

Re: strona internetowa OSP

Post autor: Thomas »

ospparciaki pisze:A to nasza stronka http://www.ospparciaki.cba.pl jeszcze w budowie ale już działa. Założyłem ją na darmowym hostingu cba po w graniu skryptu z joomli. dodam, że nigdy wcześniej nie tworzyłem stron. Wszystko znalazłem u wujka google. kilka zarwanych wieczorów, trochę lektury no i proszę. Mam nadzieję, że się podoba.
Uważam, że cba jest najlepszym darmowym miejscem z polską domeną najwyższego poziomu. Daje sporo technicznych możliwości ze sporym wachlarzem wszelakim systemów zarządzania treścią. Od jakiegoś czasu można zdjąć reklamę. Co prawda mogliby zwiększyć przestrzeń dyskową, ale na mniejsze strony jest ok. Joomla jest najczęściej wykorzystywanym systemem. Wszystko na licencji GNU/GPL. Modułów i komponentów do Joomli jest taka masa, że można naprawdę bez znajomości podstaw nawet zwykłego HTML stworzyć coś naprawdę dobrego.
Nasza też jest osadzona na cba z silnikiem Joomli (do obejrzenia tutaj). Tyle, że samodzielnie pisałem szablon i robiłem grafiki, aby było po mojemu. Jesteśmy malutką jednostką, więc na nasze potrzeby serwer jest wystarczający. Planowałem ulokować stronę tutaj na serwerze Związku, ale trochę za mało dają. Mam nadzieję, że coś się zmieni w tej kwestii i zwiększy się przestrzeń i zamiast kreatora pojawi się możliwość wgrania Joomli czy Wordpressa.
Jak na Twoje początki z projektowaniem stron, to wyszło Ci bardzo przyzwoicie. Dobra robota.
Ostatnio zmieniony czw 17 lip 2014, 08:57 przez Thomas, łącznie zmieniany 2 razy.

osppotok
Posty: 16
Rejestracja: wt 15 maja 2012, 20:19
OSP (gm., woj.): Potok gmina jedlicze województwo podkarpackie
Kontakt:
Status: Offline

Re: strona internetowa OSP

Post autor: osppotok »

witam jak coś to pomożemy :-) stworzyć stronkę www
Zapraszam na oficjalną stronę OSP POTOK
http://www.osppotok.pl
Awatar użytkownika

pawi1988
Posty: 7
Rejestracja: czw 13 lut 2014, 23:22
OSP (gm., woj.): OSP Nurzyna gm Trzebieszów
Status: Offline

Re: strona internetowa OSP

Post autor: pawi1988 »

Witam,
Popieram druha piszącego o serwerze "osp.org.pl + wordpress". Nasza stronka stoi na wordpressie i całkiem nieźle się sprawuje. Przez jakiś czas korzystaliśmy z osp.org.pl. Obecnie z wykupiliśmy własną domenę a poprzedni adres z domeny osp.org.pl przekierowaliśmy w pliku .htaccess

Zapraszam do obejrzenia stronki. http://osp.nurzyna.pl
Jeśli się spodoba mogę pomóc we wstępnym uruchomieniu.

samosad
Posty: 5
Rejestracja: pn 14 lip 2014, 15:10
Kontakt:
Status: Offline

Re: strona internetowa OSP

Post autor: samosad »

ospparciaki pisze:A to nasza stronka http://www.ospparciaki.cba.pl jeszcze w budowie ale już działa. Założyłem ją na darmowym hostingu cba po w graniu skryptu z joomli. dodam, że nigdy wcześniej nie tworzyłem stron. Wszystko znalazłem u wujka google. kilka zarwanych wieczorów, trochę lektury no i proszę. Mam nadzieję, że się podoba.
Całkiem fajnie wygląda :) Gratulacje!
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat