osp.org.pl i Joomla - problem

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
XCerber
Posty: 421
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 31 maja 2012, 12:04
OSP (gm., woj.): Pinczyn, Zblewo, Pomorskie
Status: Offline

osp.org.pl i Joomla - problem

Post autor: XCerber »

Witam,

na swojej stronie na serwerach zwiazku postanowilem zainstalowac Joomla 2.5.11 i podczas dostosowania szablonów wyskakuje mi: 500 - Nieznany błąd, Błąd - nieudane ładowanie pliku formularza. Kolega mówił ze coś z tempelkami. Wgrałem od nowa bez żadnych błędów i dalej bez zmian. Wie ktoś jak to rozwiązac?

Ozinho5
Posty: 1
Rejestracja: ndz 14 lip 2013, 15:02
OSP (gm., woj.): Prusicko, gm Nowa Brzeźnica, woj. Łódzkie
Status: Offline

Re: osp.org.pl i Joomla - problem

Post autor: Ozinho5 »

Podpinam się pod temat ponieważ dotyczy również tej stronki. Mianowicie jest tak: na serwer FTP i panel administracyjny mogę się zalogować ale wpisuje już wszystkie możliwe kombinacje by zalogować się do "SYSTEMU OSP" i nie ma szans żeby coś ruszyło. Wyskakuje mi że "Podany login i hasło nie pasują do siebie". Czy ktoś miał taki problem i rozwiązał go? Proszę o odpowiedź.

kulek44
Posty: 71
Rejestracja: pt 07 maja 2010, 18:38
OSP (gm., woj.): Golczewo,zachpom
Status: Offline

Re: osp.org.pl i Joomla - problem

Post autor: kulek44 »

A nie lepiej wam panowie będzie wrzuć wordpressa? Myśle że jak na strone strażacką i nasz serwer dobry bedzie Wordpress,sam z niego korzystam i oto wyniki: www.golczewo.osp.org.pl zapraszam i w razie co pytać ;) PS:Sam miałem kłopoty z Joomlą ale po wgraniu upodobałem sobie wordpressa ;)
www.golczewo.osp.org.pl "Bo życie poświęcone innym jest warte przeżycia"- Admin Serwisu OSP Golczewo
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat