e-mail OSP problem

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.
Awatar użytkownika

Topic author
seligow
Posty: 679
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 15 mar 2010, 13:31
OSP (gm., woj.): Seligów woj.Łódzkie
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:
Status: Offline

e-mail OSP problem

Post autor: seligow »

Witam
Mam konto mailowe które dostałem w pakiecie ze stroną na związkowym serwerze. Problem w tym, że połowa maili wysyłanych z tego konta nie dochodzi do adresata. Mieliście może takie przypadki?
Starszy sikawkowy

Fistach
Posty: 919
Rejestracja: pn 06 cze 2011, 17:21
OSP (gm., woj.): Kraków, Małopolska
Status: Offline

Re: e-mail OSP problem

Post autor: Fistach »

A dostajesz komunikat zwrotny, że nie dotarło do adresata? Czy wysyłasz ciągle do tego samego? Czy załączasz pliki do emaila? Może są za duże?

Na początek (trudno coś doradzić przez internet nie widząc co się dzieje) proponuję ponownie skonfigurować konto poczty (jeżeli używasz programów typu outlook).
Awatar użytkownika

Topic author
seligow
Posty: 679
Rejestracja: pn 15 mar 2010, 13:31
OSP (gm., woj.): Seligów woj.Łódzkie
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:
Status: Offline

Re: e-mail OSP problem

Post autor: seligow »

Nie, zwrotki nie dostaje. Wysyłam sporo maili, do różnych osób i jedne dochodzą, drugie są traktowane jako spam, a jeszcze inne w ogóle nie dochodzą. Mam prywatnego maila na Onecie i jest wszystko ok, a tutaj różnie. Do strażackiego maila nie używam outlook'a, wysyłam z poziomu przeglądarki.
Starszy sikawkowy

Józek22
Posty: 90
Rejestracja: śr 03 mar 2010, 10:38
Lokalizacja: woj.lubelskie
Status: Offline

Re: e-mail OSP problem

Post autor: Józek22 »

A czego nie założysz konta na innym serverze??? Ja mam założone na @poczta.fm i działa bez zarzutu,może faktycznie sprawdź jaki masz limit na przesyłane pliki.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat