Nie ma to jak prawdziwe podziękowanie ;)

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.

Topic author
edek998
Posty: 3
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 15 kwie 2011, 14:27
Status: Offline

Nie ma to jak prawdziwe podziękowanie ;)

Post autor: edek998 »

Filmiki znaleziony w sieci. Co o nim sądzicie. dla mnie to jakaś paranoja w wykonaniu "operatora" jak i strażaków, który już na samym początku powinni wyprosić delikwenta z remizy i to wszystko

i najlepsze hasło: Kto za to zapłaci ? :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=C6RTsUy9XrQ

http://www.youtube.com/watch?v=zaiGIwsQZkM
Awatar użytkownika

ospdlugie
Posty: 23
Rejestracja: czw 11 wrz 2008, 12:17
Status: Offline

Re: Nie ma to jak prawdziwe podziękowanie ;)

Post autor: ospdlugie »

heh paranoja. najlepsza kwestia to

"tak się zachowuje strażak, który nie wykonał swojego zadania" (pierwszy filmik od 0:39). Dobre, dobre
OSP Długie - Ochotnicza Straż Pożarna w Długiem - KSRG - JOT
Woj. Podkarpackie | Powiat Sanocki | Gmina Zarszyn
Awatar użytkownika

bohun
Posty: 192
Rejestracja: śr 24 cze 2009, 08:11
OSP (gm., woj.): (pow. olkuski, małopolskie)
Status: Offline

Re: Nie ma to jak prawdziwe podziękowanie ;)

Post autor: bohun »

Chłopaki zrobili co mogli a ten się czepia. Jak taki mądry to mógł złapać za miotłę i zmiatać błoto z drogi razem z nimi jak mu nie pasowało. Ale co tam łatwiej jest chwycić za kamerkę i filmować i do tego głupio dogadywać . Oj panie „Kazimierz Wielki” za mądry to ty nie jesteś tylko się ośmieszasz i nic pyzatym.
Awatar użytkownika

OSP krzemień
Posty: 29
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 13:47
OSP (gm., woj.): Jabłonna Lacka, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Nie ma to jak prawdziwe podziękowanie ;)

Post autor: OSP krzemień »

:D

kusiak7
Posty: 2
Rejestracja: pn 20 lut 2012, 21:51
OSP (gm., woj.): Nieszawa kuj-pom
Status: Offline

Re: Nie ma to jak prawdziwe podziękowanie ;)

Post autor: kusiak7 »

Z jednej strony koleś ma racje bo nie zrobili tego za dokładnie co prawda nie powinni tego robić bo od tego jest zarządca drogi. Po dojeździe na miejsce nie powinni podejmować żadnych działań poza zawiadomieniem zarządcy drogi albo obwodu drogowego ale skoro zaczęli sprzątać to powinni to zrobić dokładnie tak wiec moje zdanie jest podzielone.

ulaula1
Posty: 3
Rejestracja: wt 17 wrz 2013, 13:52
Status: Offline

Re: Nie ma to jak prawdziwe podziękowanie ;)

Post autor: ulaula1 »

kusiak7 pisze:Z jednej strony koleś ma racje bo nie zrobili tego za dokładnie co prawda nie powinni tego robić bo od tego jest zarządca drogi. Po dojeździe na miejsce nie powinni podejmować żadnych działań poza zawiadomieniem zarządcy drogi albo obwodu drogowego ale skoro zaczęli sprzątać to powinni to zrobić dokładnie tak wiec moje zdanie jest podzielone.

Zgadzam się.

basa10
Posty: 3
Rejestracja: ndz 15 wrz 2013, 21:03
Status: Offline

Re: Nie ma to jak prawdziwe podziękowanie ;)

Post autor: basa10 »

hahaha niezły polew miałem :D

StrażakPNT
Posty: 15
Rejestracja: pt 12 kwie 2013, 19:23
OSP (gm., woj.): Wąsowo gm Kuślin, woj. wielkopolskie
Status: Offline

Re: Nie ma to jak prawdziwe podziękowanie ;)

Post autor: StrażakPNT »

Witam.
Mam dwie sprawy:
- strażak podczas działań jest funkcjonariuszem publicznym- można utrwalać na wszelkich nośnikach jego pracę bez jego zgody, co też może być widoczna Jego twarz. Ma także prawa i pamiętajmy o tym.
- pamiętajmy My jako brać strażacka , że dzisiejsza forma udostępniania informacji do mediów jest ogromna. Dziś nagrać i wysłać karygodne zachowanie strażaka to tylko chwila, a co niektórzy tylko na to czekają. Za nim zrobimy jakieś kroki zastanówmy się dwa razy bo jak nas widzą tak o nas piszą a w tym wypadku jak nas nagrywają tak nas oglądają. Czołem
"Strażak Ochot­nik: oso­ba, która nie zważając na po­godę, hu­mor i in­ne przy­padłości bieg­nie co sił ra­tować życie i mienie innych."

kom.gminny
Posty: 22
Rejestracja: wt 24 sty 2012, 12:19
OSP (gm., woj.): skawa raba wyżna małopolskie
Status: Offline

Re: Nie ma to jak prawdziwe podziękowanie ;)

Post autor: kom.gminny »

Zgodnie z wytycznymi co do dysponowania do zdarzeń na drodze związanych z usuwaniem materiałów nie stwarzających zagrożenia chemicznego i ekologicznego ja bym skorzystał z jednego z uprawnień KDR zamkną drogę wezwał na miejsce Policję i służby odpowiedzialne za utrzymanie drogi przekazał miejsce działań tymże służbom z uwzględnieniem że substancja lub materiał zanieczyszczający drogę nie stwarza zagrożenia chemicznego lub ekologicznego i odstąpił bym od podjęcia jakichkolwiek działań. Niech gość jeździ sobie po błocie i ryzykuje życie aż tak strasznie jak to przedstawił.

Aniolt
Posty: 12
Rejestracja: pt 07 sty 2011, 13:01
Status: Offline

Re: Nie ma to jak prawdziwe podziękowanie ;)

Post autor: Aniolt »

Nie chce zakładać kolejnego tematu więc podciągnę pod ten...

http://www.youtube.com/watch?v=3to9ulyljQs

http://www.youtube.com/watch?v=a3lTKgGmldc
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat