Dotacja od Lasów Państwowych

Dyskusja o aktualnych wydarzeniach odnoszących się do typowych sytuacji życia codziennego. Informacje z pierwszej ręki obejmujące tematy przyciągające uwagę.
Awatar użytkownika

kamil237
Posty: 472
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 06 lip 2009, 21:30
Status: Offline

Re: Dotacja od Lasów Państwowych

Post autor: kamil237 »

TAK. Idź i pokaż się Nadleśniczemu. Pokaż, że to ty jesteś tym człowiekiem który odpowiada za bezpieczeństwo ppoż na obszarze jego nadleśnictwa podlegającego pod was. Mieliście jakieś akcje na terenie tego nadleśnictwa? Opowiedz o tym! Ludzie, dlaczego tak boicie się iść i porozmawiać? Tam też pracują ludzie. Jak pisze ktoś zupełnie anonimowy dla tego człowieka który decyduje o kasie to łatwo jest odmówić, a zupełnie inaczej jest jeżeli z tym kimś wcześniej porozmawiałem i znam jego argumenty. Umawiajcie się na spotkania i ROZMAWIAJCIE, tam nie biją! A mogą dać kasę :)
Syrena wyje a ja jeszcze tutaj?!

jens16
Posty: 179
Rejestracja: wt 11 gru 2012, 10:46
OSP (gm., woj.): Gradki(woj.świętokszyskie)
Status: Offline

Re: Dotacja od Lasów Państwowych

Post autor: jens16 »

Panowie prawdopodobnie dostaniemy kilka groszy z nadleśnictwa. Dzwoniliśmy do nadleśniczego i powiedział, że ma kilka groszy tylko trzeba zmienić pewne rzeczy we wniosku i przesłać. Może uda się coś uszczypnąć:)

jens16
Posty: 179
Rejestracja: wt 11 gru 2012, 10:46
OSP (gm., woj.): Gradki(woj.świętokszyskie)
Status: Offline

Re: Dotacja od Lasów Państwowych

Post autor: jens16 »

Jaką kwotę można uzyskać z lasów? Mam jeszcze pytanie odnośnie wniosku pisaliśmy dosłownie o dofinansowanie do radiotelefonu i kazali napisać o dofinansowanie na sprzęt ochrony p.poż w tytule, czy jeśli tak napiszemy to będzie można kwotę wydać na radiotelefon?

marten10
Posty: 75
Rejestracja: pt 27 sty 2012, 19:26
OSP (gm., woj.): Radzieje(Węgorzewo,Warmińsko-Mazurskie)
Status: Offline

Re: Dotacja od Lasów Państwowych

Post autor: marten10 »

Witam wszystkich
pisałem wiele razy do regionalnej dyrekcji lasów i co i nic.W końcu sami pojechaliśmy do nadleśnictwa i można powiedzieć że kasę załatwiliśmy od reki.Nadleśnictwa na cele prewencyjne mają naprawdę duże środki nawet po kilkaset tysięcy,ale trzeba pamiętać że nie tylko MY piszemy ale również szkoły,policja,kościoły,ale naprawdę warto pojechać i porozmawiać bo wszystko zależy od nadleśniczego.

jens16
Posty: 179
Rejestracja: wt 11 gru 2012, 10:46
OSP (gm., woj.): Gradki(woj.świętokszyskie)
Status: Offline

Re: Dotacja od Lasów Państwowych

Post autor: jens16 »

Złożyliśmy dziś poprawiony wniosek, został zawieziony i złożony. Czy ktoś wie ile czasu od złożenia się mniej więcej czeka?

pletwiarz
Posty: 8
Rejestracja: pn 08 gru 2014, 10:00
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Lubelskie
Status: Offline

Re: Dotacja od Lasów Państwowych

Post autor: pletwiarz »

Witam składałem wniosek na przełomie grudnia/stycznia. Podobno miał być rozpatrywane w marcu. Czy ktoś z was dostał jakąś informację ?? Dofinansowanie lub ma jakieś informację na temat dofinansowania z Państwowych Lasów ??

markulo
Posty: 5
Rejestracja: czw 02 kwie 2015, 13:20
OSP (gm., woj.): 741258963258741
Status: Offline

Re: Dotacja od Lasów Państwowych

Post autor: markulo »

Dotacje zawsze mile widziane, zwłaszcza na tak szczytne cele.

ospglinik
Posty: 506
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 18:21
OSP (gm., woj.): glinik,podkarpackie
Status: Offline

Re: Dotacja od Lasów Państwowych

Post autor: ospglinik »

pletwiarz pisze:Witam składałem wniosek na przełomie grudnia/stycznia. Podobno miał być rozpatrywane w marcu. Czy ktoś z was dostał jakąś informację ?? Dofinansowanie lub ma jakieś informację na temat dofinansowania z Państwowych Lasów ??
z tego co mi się obiło o uszy w tamtym tygodniu albo w tym miała być komisja o przyznaniu dotacji

jens16
Posty: 179
Rejestracja: wt 11 gru 2012, 10:46
OSP (gm., woj.): Gradki(woj.świętokszyskie)
Status: Offline

Re: Dotacja od Lasów Państwowych

Post autor: jens16 »

Witam, czy ktoś z was pisał w tym roku o pieniądze do lasów państwowych bądź nadleśnictwa i pozyskał jakieś środki? W jakim miesiącu najlepiej pisać?

Luis
Posty: 51
Rejestracja: wt 19 kwie 2016, 14:11
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna Płociczno
Kontakt:
Status: Offline

Re: Dotacja od Lasów Państwowych

Post autor: Luis »

Na co z lasów można dostać ? Jakieś wytyczne mają ?

jens16
Posty: 179
Rejestracja: wt 11 gru 2012, 10:46
OSP (gm., woj.): Gradki(woj.świętokszyskie)
Status: Offline

Re: Dotacja od Lasów Państwowych

Post autor: jens16 »

Możesz spróbować wnioskować o pilarke, aparaty, ubrania specjalne, weze, pradownice. Cos zwiazane z lasem dzialaniami, kombinuj.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat