OTWP-2007

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
karol100
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 24 lut 2006, 19:24
Status: Offline

OTWP-2007

Post autor: karol100 »

:lol: siema

Topic author
karol100
Posty: 2
Rejestracja: pt 24 lut 2006, 19:24
Status: Offline

to jest ni sprawiedliwe

Post autor: karol100 »

jestem zeszło rocznym zwy.1miejsca w OTWP w Gdansku :)
ale w tym rozu ktos wymyslił i napisał i to jeszcze grubym drukiem ze zeszłoroczni uczestnicy ktozy zajeli 1 nie moga startowac!!!!!!!!!!!!!!!
i to jets duch WALIK :x

Feuerwehrmann
Posty: 5
Rejestracja: wt 17 kwie 2007, 18:05
Status: Offline

...

Post autor: Feuerwehrmann »

Mam dwa problemy...może ktoś pomoże???
Pierwszy to taki, że brałem udział w gminnych eliminacjach otwp 2007 i zająłem 3 miejsce, a koleżanka I.Tak na ogół to w mojej szkole i jednostce OSP zajmuje się tym konkursem i przygotowuję do nich uczestników..Chciałbym zapytać czy mogę jechać jako opiekun na eliminacje wojewódzkie z tego względu, że ten nauczyciel który mi pomaga nie będzie miał czasu na nie ponieważ... eliminacje woj. Śląskiego są 12 maja..oczywiście jeśli mnie upoważni......

a drugi to taki że jestem w gimnazjum i proponują mi start jeszcze w najstarszej grupie wiekowej na otwp 2007...nie wiem czy mogę????
by feuerwehrmann

Kogut
Posty: 23
Rejestracja: pn 10 kwie 2006, 19:04
Lokalizacja: Łubiana (gdzieś na pomorzu)
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Kogut »

nic z tego...jesli jestes w gimn. to nie mozesz, kategorie sa scisle okreslone, szkolami ale takze wiekiem, ktory ci start ogranicza....


a jako opiekun to jak najbardziej mysle, ze tak, jesli Cie ten nauczyciel upowazni...
bo na woj. to i tak chodzi o to ile obiadow wydac i ile osob zwiedza ;)
heh
Zapraszam do odwiedzania skromnej strony OSP Łubiana!!!

Feuerwehrmann
Posty: 5
Rejestracja: wt 17 kwie 2007, 18:05
Status: Offline

...

Post autor: Feuerwehrmann »

bo chce parę fotek pstryknąć do kroniki..i spotkać się ze znajomymi z komendy..A trzeba dziewczynie dodać .....
by feuerwehrmann
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat