Krajowy Konwent Opiekunów MDP (propozycja)

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Mateusz R.
Posty: 83
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pt 31 sie 2007, 19:39
Lokalizacja: Lębork
Status: Offline

Post autor: Mateusz R. »

Co słychać w tej sprawie, czy coś ruszyło do przodu?
http://Remiza.com.pl - Ciekawe newsy, artykuły, relacje, pierwsza pomoc - opisy jednostek OSP, JRG!

Topic author
Blaufox
Posty: 31
Rejestracja: śr 01 lut 2006, 20:45
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Blaufox »

Cisza totalna. Nie rozumiem tego trohę. Czyżby temat był mało interesujący? Czy może temat jest zbędny? Wydaje mi się jednak, że konsolidacja ludzi którzy usiłują zachować idee OSP w swoich środowiskach powinna mieć szersze odbicie - że tak to nazwę przemądrzale - społeczne. To naprawdę ważna sprawa i poważny temat. Ale..... cisza. :(

Mateusz R.
Posty: 83
Rejestracja: pt 31 sie 2007, 19:39
Lokalizacja: Lębork
Status: Offline

Post autor: Mateusz R. »

Trzeba bardziej to nagłośnić - taka jest prawda. Napisz na GG: 250413
http://Remiza.com.pl - Ciekawe newsy, artykuły, relacje, pierwsza pomoc - opisy jednostek OSP, JRG!

Topic author
Blaufox
Posty: 31
Rejestracja: śr 01 lut 2006, 20:45
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Blaufox »

Mateusz, nie mam GG. po prostu nie wyrabiam na zakrętach z tym, co mam. Pozostaje nam mailowanie. Nie hcę siuę dodatkowo obciążać choćby GG, żeby nie tracic czasu na rzeczy ważne. telefon i adres mailowy (jak widzisz i blog) muszą wystarczyć.

Mateusz R.
Posty: 83
Rejestracja: pt 31 sie 2007, 19:39
Lokalizacja: Lębork
Status: Offline

Post autor: Mateusz R. »

GG to najpopularniejszy program do komunikowania się - szybkiego w dodatku, także polecam jego zainstalowanie na własnym komputerze.
http://Remiza.com.pl - Ciekawe newsy, artykuły, relacje, pierwsza pomoc - opisy jednostek OSP, JRG!

Topic author
Blaufox
Posty: 31
Rejestracja: śr 01 lut 2006, 20:45
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Blaufox »

Jasne, wiem o tym, tyle, że ja muszę kontrolować czas a z GG korzystałbym, gdybym go sobie zainstalował. Po prostu tego nie chcę. ważne i pilne rzeczy mozna załatwić przez telefon, sprawy, które wymagają opisania - można opisać na maila. po prostu tak funkcjonuję i to się sprawdza. Ja nie mam czasu na długie dyskusje, które niczego nie wnoszą. Widzisz, jeśli dojdzie do ustaleń spotkania - O.K. założę GG. A założyć po to, żeby mieć.... Jak widzisz, wielu naszych kolegów na tym forum ma GG i ...niewiele z tego czasami wynika. W naszym temacie niestety po prostu nic.

falcon
Posty: 11
Rejestracja: pt 02 lis 2007, 12:27
Status: Offline

Post autor: falcon »

Jak coś ruszy to się też piszę na takie sympozjum.
Proszę o info na mrozekpawel@wp.pl lub adres naszej Komisji: komisjamdpgaszowice@wp.pl

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony sob 05 sty 2008, 10:33 przez falcon, łącznie zmieniany 1 raz.

kwiatus
Posty: 6
Rejestracja: pt 04 sty 2008, 15:40
Status: Offline

fajna Sprawa

Post autor: kwiatus »

Cześć. Czytając te forum doszedłem do wniosku ze tak naprawde istnieje jeszcze swiatełko w tunelu. Fajna sprawa z tym zjazdem. szkoda jedynie ze tak daleko. U nas nie mamy problemu typu "dodatek" albo likwidacji jednostki ale bardziej martwią mnie sprawy MDP jeżeli chodzi sprawy pożarnicze. warto o tym rozmawiac aby nie narażać młodych ludzi na zagrożenia zwiazane z akcjiami ppoz. Bo chyba wasi podopieczni nie wyjezdzaja do pożarów? Prosze o kontakt lum e-maila w sparwie spotkania ospbrynsk@vp.pl albo pod numerem 506119560
Pozdrawiam
Sekretariat OSP Bryńsk

Topic author
Blaufox
Posty: 31
Rejestracja: śr 01 lut 2006, 20:45
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Blaufox »

O.K. Dam znać, tyle, że .... nie ma zainteresowania wystarczająco dużego, żeby to zrobić. Qrczę, czy my w Polsce mamy same doskonale zorganizowane i suuuuper idealne MDP, czy tylko nieco leniwych opiekunów? Ja wiem, że nie każdy ma dostęp do internetu, ale ci co mają.... Przecież wypracowanie wspólnych dla całego Kraju ODDOLNYCH propozycji czy sugestii dla władz krajowych i dla nas samych naprawdę ma sens. Odnoszę czasami wrażenie, że w terenie wielu działa w MDP i udaje, że jest bossami. W gruncie rzeczy niewiele mają do zaoferowania innym (to egoizm) albo tylko markują ddziałania (to narcyzm). Nie chcę, broń Boże kogokolwiek obrazić, tylko naprawdę niepokoi mnie takie milczenie. Ale miejmy nadzieję, że sprawa do wiosny ruszy. Myślę że naprawdę warto. Pozdrowienia w Nowym Roku i najlepsze życzenia dla Was wszystkich - tych zainteresowanych i tych niezainteresowanych współpracą, dlka całej braci strażackiej! Szczęśliwego Nowego 2008 Roku !!!!!! I bezpiecznego!

Adam Acher
Posty: 25
Rejestracja: pn 05 lis 2007, 13:13
Lokalizacja: Warszawa Ursus
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Adam Acher »

Jak byście znali jakiś termin zjazdu to dajcie mi znać. Ja próbuje działać w swoich okolicach i nawiązuje kontakty z innymi MDP. Na biwak zimowy poza swoją MDP zabieram HDP i MDP z Nowej Wsi. Poprzez zapraszanie na imprezy organizowane przez moją jednostkę innych MDP mam nadzieje, że nastąpi jakaś współpraca opiekunów. Jak by co możemy zorganizować takie spotkanie u mnie w jednostce.

Pozdrawiam

Opiekun MDP OSP Ursus
Adam Acher

Marcin Szymaniuk
Posty: 24
Rejestracja: czw 20 wrz 2007, 20:24
Lokalizacja: Białystok
Status: Offline

Post autor: Marcin Szymaniuk »

Bardzo dobry pomysł ztym konwektem!!! Osobiście stawiałbym aby na początek stworzyć wspólnie jakąś strone internetową wspomagającą działalność MDP.
Anioł na Ziemi zginął ratując innym życie...

buahaha
Posty: 2
Rejestracja: pn 16 cze 2008, 08:59
Lokalizacja: dolnoslaskie
Status: Offline

Re: Krajowy Konwent Opiekunów MDP (propozycja)

Post autor: buahaha »

czyzby temat juz zgasl?!

Topic author
Blaufox
Posty: 31
Rejestracja: śr 01 lut 2006, 20:45
Lokalizacja: Lubelskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Krajowy Konwent Opiekunów MDP (propozycja)

Post autor: Blaufox »

Ponieważ jakoś nie doszlo do bliższego kontaktu w tej sprawie, próbuję Was zainteresować tym tematem po raz drugi. Może jednak warto zebrać się wspólnie i pogadać o problemie. Skoro jesteśmy zdani sami na siebie - zróbmy takie spotkanie sami. Nie ogladajmy się na innych.
UWAGA!
Ponieważ zarejestrowałem się od nowa na forum, szukajcie mnie pod moim nazwiskiem (Andrzej J. Moroz). Zmieniłem też adres mailowy. Piszcie: moroz@onet.pl I koniecznie zajrzyjcie na http://www.ospwojciechow.republika.pl
Nie będę już pisał jako Blaufox, ale Andrzej J. Moroz. Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na wiadomości odnoście konwentu!!!!!

tomaszmdp
Posty: 2
Rejestracja: wt 21 paź 2008, 19:16
Status: Offline

Re: Krajowy Konwent Opiekunów MDP (propozycja)

Post autor: tomaszmdp »

podzielam próby zorganizowania takowego przeciewzięcia
jak juz dojdzie do skutku takie spotkanie to dajcie znac na moje gg mój numer 4023080

tomaszmdp
Posty: 2
Rejestracja: wt 21 paź 2008, 19:16
Status: Offline

Re: Krajowy Konwent Opiekunów MDP (propozycja)

Post autor: tomaszmdp »

mam prośbe szukam materiałów metodycznych dla opiekunów mdp jeśli ktos takowe posiada prosze o info z góry dzieki
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat