Wojewózkie zawody młodzieżowo-pożarnicze

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
Girl
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 29 lip 2009, 17:01
Status: Offline

Wojewózkie zawody młodzieżowo-pożarnicze

Post autor: Girl »

Nie daje spokoju mi pewna rzecz... Niedawno uczestniczyłam w zawodach MDP w drużynie dziewczęcej w grupie wiekowej 16-18lat. Otóż w tej grupie wiekowej w naszej drużynie były dwie dziewczyny w tym ja(17) lat. Ale i tak zajęłyśmy I miejsce. Mamy jechac z tego powodu za zawody wojewódzkie. Jednak słyszałam, że ja na nie pojadę, bo w tych zawodach mogą brac udział tylko osoby z przedziału 12-16lat. A więc co?.. W tamtych zawodach mogłam brac udział, a w tych nadchodzących nie będę mogła? Co więc z dziewczynami w wieku 16-18lat? Przez te dwa lata nie mogą uczesticzyc w żadnych "poważniejszych" zawodach? Jeszcze nie rozmawuiałam na ten temat z naczelnikiem... Warto mi jechac na nadchodzącą zbiórkę?

jemal
Posty: 91
Rejestracja: śr 31 maja 2006, 15:55
Lokalizacja: Częstochowa
Status: Offline

Re: Wojewózkie zawody młodzieżowo-pożarnicze

Post autor: jemal »

znajdź sobie regulamin i poczytaj tam jest napisane że w zawodach MDP można startować w wieku od 12 do 16 lat a Ci co przekroczyli ten wiek to w grupie dorosłych pozdrawiam
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat