rysunki do zawodów

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
Gość
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Status: Offline

rysunki do zawodów

Post autor: Gość »

Pilnie poszukuję rysunki do zawodów MDP wg reg. CTIF. Tj: rozdzielacz, podpinka, noszak, smok ssawny, zbieracz, wąż, prądownica i klucz do łaczników. Jezeli ktoś ma możliwość udostepnić to będę wdzięczny.

Topic author
Gość
Status: Offline

Post autor: Gość »

Mam, ale jest to kserokopia niezbyt dobrej jakości. Mogę przenieść je do formy elektronicznej i przesłać. Napisz jeśli chcesz to mieć.

SenseY
Posty: 67
Rejestracja: ndz 20 lip 2003, 16:39
Status: Offline

Post autor: SenseY »

Już się cieszę.
mój adres
sensey3@wp.pl
Pozdrawiam

stascho
Posty: 10
Rejestracja: czw 25 mar 2004, 14:58
Lokalizacja: My¶lenice
Status: Offline

pro¶ba

Post autor: stascho »

Cze¶æ potrzebujê te rysunki z gury dziêkuje stascho@interia.pl

Adriano
Posty: 38
Rejestracja: wt 28 wrz 2004, 14:54
Lokalizacja: D±browa Górnicza
Status: Offline

Zdjêcia??

Post autor: Adriano »

Czy oprócz rysunków ma kto¶ mo¿e jakie¶ materia³y dotycz±ce sposobu wi±zania wêz³ów?

Tomasz Poręba
Posty: 122
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:10
Status: Offline

Re: Zdjęcia??

Post autor: Tomasz Poręba »

Adriano pisze:Czy oprócz rysunków ma ktoś może jakieś materiały dotyczące sposobu wiązania węzłów?
Dla znających język niemiecki i nie tylko podajemy adres strony internetowej, na której można obejrzeć i nauczyć się jak prawidłowo wykonać węzły do zawodów MDP CTIF lub np. zawiązać krawat www.klabautermann.de zakładka Knoten&Stecke
jest to informacja z naszej strony www.zosprp.pl zakładka Regulaminy / CTIF
Pozdrawiam
Szamot

Adriano
Posty: 38
Rejestracja: wt 28 wrz 2004, 14:54
Lokalizacja: D±browa Górnicza
Status: Offline

Re: Zdjêcia??

Post autor: Adriano »

Znalaz³em, dziêki.
Zosta³em przewodnicz±cym komisji d/s MDP. Muszê przygotowaæ druzynê do zawodów MDP OSP wg CTIF od zera. Mam problem z poszczególnymi konkurencjami poniewa¿ nie wiem jak szybko i sprawnie pokonaæ. Bêde wdzieczny za podpowiedzi. Mój adres adi_fire@interia.pl
Je¶li kto¶ ma materia³y filmowe, to tak¿e proszê sie odezwaæ nawi±¿e kontakt. DZIÊKI
Awatar użytkownika

TadekB
Posty: 309
Rejestracja: pn 07 lut 2005, 13:20
Status: Offline

Rysunki

Post autor: TadekB »

Według regulaminu międzynarodowego (wersja oryginalna) zamiast rysunków powinny być zdjęcia sprzętu i węzłów. Nie sądzę, żeby ktoś miał nam za złe, jeśli zamiast schematycznych rysunków również będziemy wieszali zdjęcia ...
Awatar użytkownika

TadekB
Posty: 309
Rejestracja: pn 07 lut 2005, 13:20
Status: Offline

Zawody MDP

Post autor: TadekB »

Powstaje strona poświęcona regulaminowi zawodó MDP: www.ctif.webpark.pl
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do przesyłania uwag i informacji oraz do korzystania z oferty szkoleniowej na stronie.

hose
Posty: 22
Rejestracja: ndz 21 maja 2006, 18:08
Lokalizacja: śląskie
Status: Offline

Rysunki

Post autor: hose »

Witam.
Ja również byłbym wdzięczny za przesłanie mi w/w rysunków. Mój adres jozef.k1@op.pl
Dzięki i pozdrawiam.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat