Mundury i wyposażenie MDP

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.
Awatar użytkownika

Topic author
paweljo13
Posty: 21
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 28 sty 2012, 18:48
OSP (gm., woj.): Turobin, lubelskie
Status: Offline

Mundury i wyposażenie MDP

Post autor: paweljo13 »

Witam serdecznie,
Tytułem wstępu, niedawno zarząd OSP przy moim skromnym:) staraniu powołał MDP ze mną jako jej opiekunem. W związku z tym, że moja jednostka nie należy do tych bogatszych, ani nawet średniobogatych, chciałbym prosić o pomoc i rady. Potrzebujemy podstawowych elementów wyposażenia moich młodych podopiecznych, dlatego chciałbym zapytać Was druhowie, czy znacie jakieś drogi pozyskiwania środków, fundacje, programy, lub firmy które mogłyby dzięki dobrej woli dofinansować naszą MDP?
Z góry dziękuję za każdą wskazówkę.
Awatar użytkownika

fido
Posty: 73
Rejestracja: wt 13 gru 2011, 09:48
OSP (gm., woj.): Puńców (goleszów, śląskie)
Lokalizacja: Puńców
Status: Offline

Re: Mundury i wyposażenie MDP

Post autor: fido »

Witam, jeśli mogę Ci coś doradzić, jestem opiekunem MDP w mojej miejscowości i u nas staramy się jak najwięcej wyciągnąć
z gminy i od komendanta gminnego. W zeszłym roku udało nam się otrzymać z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych pieniążki na zakup czapek dla MDP. Jeśli masz jakieś firmy w miejscowości i od nich dzieci są w MDP to w pierwszej kolejności od nich zacznij. Można zrobić w lecie jakieś pikniki i zarobek z tego przeznaczyć na MDP no i oczywiście start w zawodach ;)
Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
"Idę tam, gdzie wszyscy inni uciekają przed śmiercią."
Awatar użytkownika

druhprzemek
Posty: 170
Rejestracja: sob 26 lut 2011, 10:24
OSP (gm., woj.): OSP Suchań woj. zachodniopomorskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Mundury i wyposażenie MDP

Post autor: druhprzemek »

Poszukaj sponsorów, pisz wnioski.
Być może dobrym "mykiem" byłoby podejście do najbliższej jednostki wojskowej lub WKU, czy nie mają na magazynie jakiś mundurów do oddania ;)
Ten jest większy między ludźmi kto umie służyć i kto poświęci siebie dla dobra innych.

Myślisz, że jesteś twardzielem? Udowodnij i zaloguj się!
http://www.supersoldier.pl/enlist/79420
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat