60 lat OSP

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
vieniu
Posty: 6
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 18 sty 2006, 01:37
Lokalizacja: TYCHOWO
Status: Offline

60 lat OSP

Post autor: vieniu »

19 sirpnia nasz jeednostka będzie obchodzić 60-tą rocznicę istnienia
Ostatnio zmieniony ndz 13 sie 2006, 23:01 przez vieniu, łącznie zmieniany 1 raz.
Cześć jestem v-ce prezesem d/s sportu i MDP morze jakieś pytania ??

Tomasz Poręba
Posty: 122
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:10
Status: Offline

Post autor: Tomasz Poręba »

Druhu
Polecam stronę: www.efrwp.com.pl
i proszę pisać projekty dziwią się tam , że tak mało OSP pisze o granty .
Pozdrawiam
Szamot

Maneri
Posty: 70
Rejestracja: czw 19 sty 2006, 21:15
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Maneri »

Panie Tomaszu ja napisałem emial z zapytaniem do moderatorów tamtej stronki i niestety dostałem odpowiedź negatywną, poproszony zostałem o to aby zamieścić taka informacje na naszym forum.

Tomasz Poręba
Posty: 122
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:10
Status: Offline

Post autor: Tomasz Poręba »

Szanowmy Druhu

Bardzo proszę prześlij mi swoją korespondencję z moderatorami tamtej strony na moją skrzynkę tomasz.poreba@zg.zosprp.pl
Pozdrawiam
Szamot

krzysiaczek
Posty: 8
Rejestracja: czw 22 sty 2004, 15:11
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski
Kontakt:
Status: Offline

Aktywna Wiosna 2006

Post autor: krzysiaczek »

www.jsprobono.pl

Wszystkich młodych, z ciekawymi pomysłami zapraszamy do udziału w czwartej edycji Konkursu Aktywna Wiosna!
Fundacja J&S Pro Bono Poloniae już po raz czwarty zachęca grupy wolontariuszy z całej Polski do wiosennej aktywności. Macie ciekawy pomysł na projekt promujący aktywność młodzieży? Tworzycie grupę (min. 3 osoby) i chcecie swoim pomysłem zainteresować innych? Potrzebujecie zastrzyku gotówki, który pomoże Wam w zdobywaniu dalszych środków? ZGŁOŚCIE SWÓJ PROJEKT NA KONKURS DOTACJI „AKTYWNA WIOSNA” Najciekawsze pomysły nagrodzimy dotacjami w maks. wysokości 10 tys. zł. Czas przysyłania zgłoszeń upływa Pierwszego Dnia Wiosny (21 marca 2006r.). Decyduje data stempla pocztowego.

ttomi
Posty: 8
Rejestracja: pt 10 mar 2006, 14:28
Lokalizacja: Modliborzyce
Status: Offline

EFRWP

Post autor: ttomi »

Również pisałem do europejskiego funduszu rozwoju wsi polskiej to mnie odsyłają do Fundacji Polska Wieś 2000!!
Racja jest jak d... kazy ma swoją!!!

ospciepielow1
Posty: 6
Rejestracja: wt 04 kwie 2006, 12:37
Lokalizacja: Ciepielów
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: ospciepielow1 »

w kazdej j.s.t. z funduszy przeciwdziałania i zapobieganiu alkoholizmu krótko AA
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat