Dresy, prośba o współpracę

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
scorpioc15
Posty: 35
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 03 gru 2013, 22:03
OSP (gm., woj.): OSP Gwoździanka (gm. Niebylec, woj. podkarpackie)
Status: Offline

Dresy, prośba o współpracę

Post autor: scorpioc15 »

Witam
Reaktywujemy jednostkę od ponad trzech lat, póki co musieliśmy stawiać tylko na te najważniejsze zakupy (samochód, mundury, sztandar), w chwili obecnej postanowiliśmy zacząć zachęcać młodzież do działań OSP. Byliśmy już raz z wizytą w szkole, dzieciakom się spodobało i otrzymaliśmy już pierwsze deklaracje pisemne od rodziców o zgodzie na udział w ćwiczeniach do tegorocznych zawodów. Problem polega na tym, że na chwilę obecną nie mamy dla nich strojów a nie chcielibyśmy od razu dokonywać ich zakupu bo jak wiadomo z dzieciakami, na chwilę obecną jest OK ale nie wiadomo na jak długo a każdy grosz wydany musimy liczyć. Zwracam się wobec tego do wszystkich z prośbą o wypożyczenie takich dresów na czas zawodów. Co prawda termin zawodów nie jest mi jeszcze znany ale jeśli znalazłby się ktoś, kto mógłby nas wspomóc to myślę, że z pozostałymi problemami się jakoś uporamy. Oczywiście odpowiedzialność za ich stan bierzemy na siebie i w razie trwałych uszkodzeń poniesiemy ewentualne koszty. Za wypożyczenie chcemy się również odwdzięczyć, w jaki sposób - myślę, że uzgodnimy to już z pożyczającym ;) Bardzo proszę was o przemyślenie i pomoc, dla nas jest to ważne tym bardziej, że chyba każdy z was wie ile kosztuje to czasu i sił.
Pozdrawiam

jerzy988
Posty: 343
Rejestracja: ndz 06 sty 2013, 20:57
OSP (gm., woj.): OSP BRONISŁAWOWO gm.sadlinki woj. pomorskie
Status: Offline

Re: Dresy, prośba o współpracę

Post autor: jerzy988 »

napisz do gminnej komisji rązwiązywania problemów alkoholowych o sfinansowanie kupna lub jakiejś kwoty na zakup ubrań dla mdp ,na takie zakupy mogą dać ,najpierw popytaj jakiegoś członka komisji znajomego by przetrzeć tory i naświetlić sprawę [radnego ] ja dostałem na stroje sportowe
Awatar użytkownika

bohun
Posty: 192
Rejestracja: śr 24 cze 2009, 08:11
OSP (gm., woj.): (pow. olkuski, małopolskie)
Status: Offline

Re: Dresy, prośba o współpracę

Post autor: bohun »

My też mieliśmy taki sam problem i zrobiliśmy tak z dresami dla dziewcząt jak proponuje Jerzy988. Dla chłopaków mamy "stare" mora które używaliśmy przed koszarówkami na zawody w latach 90. Nie są zniszczone a rozmiarówka była dość niska tak że można je było wykorzystać. Obuwie każdy ma swoje prywatne - sportowe. Natomiast za hełmy jakich używamy do zawodów przez MDP i seniorów służą nam stare orzeszki szare z lat 80.
Awatar użytkownika

wujo2010
Posty: 436
Rejestracja: ndz 15 maja 2011, 12:10
Status: Offline

Re: Dresy, prośba o współpracę

Post autor: wujo2010 »

http://www.zosprp.pl/forum/viewtopic.ph ... 116#p42116

Powodzenia kolego nam też sie udało pierwszy rok działania naszej MDP i już pierwsze miejsce na powiatowych . Zaczynalismy od zera.

tinat1
Posty: 3
Rejestracja: wt 18 lut 2014, 15:43
Status: Offline

Re: Dresy, prośba o współpracę

Post autor: tinat1 »

To super.

kame11
Posty: 3
Rejestracja: wt 18 lut 2014, 18:27
Status: Offline

Re: Dresy, prośba o współpracę

Post autor: kame11 »

Super powodzenia.

buuts
Posty: 6
Rejestracja: śr 26 lut 2014, 08:31
OSP (gm., woj.): 2545478545217455899658
Status: Offline

Re: Dresy, prośba o współpracę

Post autor: buuts »

Wyborny pomysł. Powodzenia.

buuts
Posty: 6
Rejestracja: śr 26 lut 2014, 08:31
OSP (gm., woj.): 2545478545217455899658
Status: Offline

Re: Dresy, prośba o współpracę

Post autor: buuts »

Wyborny pomysł. Powodzenia.

amell11
Posty: 3
Rejestracja: wt 11 mar 2014, 16:06
Status: Offline

Re: Dresy, prośba o współpracę

Post autor: amell11 »

Też tak uważam.

kapry11
Posty: 4
Rejestracja: śr 12 mar 2014, 11:07
Status: Offline

Re: Dresy, prośba o współpracę

Post autor: kapry11 »

jestem tego samego zdania
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat