film z zawodow sportowo pozarniczych mdp wg ctif

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
tleniony211
Posty: 2
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 11 maja 2006, 13:35
Status: Offline

film z zawodow sportowo pozarniczych mdp wg ctif

Post autor: tleniony211 »

witam serdecznie :D mam pytanie... przygotowujemy sie do zawodow wg ctif i potrzebny jest nam film ktory zawiera taki przebieg tych konkurencji... czy wogole ktos posiada taki material filmowy? prosze o pilny kontakt na maila tleniony211@wp.pl albo jak ktos wie skad go mozna sciagnac z jakiego serwera?? pozdrawiam goraco :):):)

fajermen
Posty: 10
Rejestracja: sob 12 lut 2005, 14:52
Status: Offline

Re: film z zawodow sportowo pozarniczych mdp wg ctif

Post autor: fajermen »

Witam !
tleniony211 pisze:witam serdecznie :D mam pytanie... przygotowujemy sie do zawodow wg ctif i potrzebny jest nam film ktory zawiera taki przebieg tych konkurencji... czy wogole ktos posiada taki material filmowy? prosze o pilny kontakt na maila tleniony211@wp.pl albo jak ktos wie skad go mozna sciagnac z jakiego serwera?? pozdrawiam goraco :):):)
Przecież masz regulamin zawodów, tam jest wszystko szczególowo opisane.
Pozdrawiam
Władek

PJ
Posty: 43
Rejestracja: śr 04 sty 2006, 11:39
Status: Offline

Re: film z zawodow sportowo pozarniczych mdp wg ctif

Post autor: PJ »

tleniony211 pisze:witam serdecznie :D mam pytanie... przygotowujemy sie do zawodow wg ctif i potrzebny jest nam film ktory zawiera taki przebieg tych konkurencji... czy wogole ktos posiada taki material filmowy?
Taki film będzie na płycie dołączonej do czerwcowego numeru "Strażaka"
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat