Zawody Wojewódzkie w woj.¶l±skim MDP wg CTIF

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
Adriano
Posty: 38
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: wt 28 wrz 2004, 14:54
Lokalizacja: D±browa Górnicza
Status: Offline

Zawody Wojewódzkie w woj.¶l±skim MDP wg CTIF

Post autor: Adriano »

Czy kto¶ z was by³?

W sobotê, 3 czerwca, na Stadionie Miejskim odby³y siê Wojewódzkie M³odzie¿owe Zawody Sportowo – Po¿arnicze dla jednostek ochotniczych stra¿y po¿arnych województwa ¶l±skiego. Wystartowa³a w nich m³odzie¿ w wieku do 16 lat.

Impreza rozgrywana by³a w dwóch konkurencjach: æwiczenia bojowe oraz bieg sztafetowy 9 x 50 metrów. Wojewódzkie Zawody Sportowo - Po¿arnicze jednostek ochotniczych stra¿y po¿arnych województwa ¶l±skiego zosta³y poprzedzone cyklem zawodów powiatowych i miejskich, podczas których dru¿yny walczy³y o prawo startu w zawodach wojewódzkich. Zakwalifikowa³o siê do nich 30 dru¿yn (14 dru¿yn ch³opców i 16 dziewcz±t), w tym dwie z OSP Bzie w Jastrzêbiu Zdroju. £±cznie w zawodach wojewódzkich wziê³o udzia³ 300 zawodników.

Wyniki Wojewódzkich Zawodów Sportowo – Po¿arniczych M³odzie¿owych Dru¿yn Po¿arniczych Ochotniczych Stra¿y Po¿arnych woj. ¶l±skiego.

DRU¯YNY CH£OPCÓW:
1. OSP ¦wibie pow. Gliwice
2. OSP Grodzisko pow. K³obuck
3. OSP Osiny pow. ¯ory
4. OSP Zwierzyniec pow. K³obuck
5. OSP Jankowice pow. Rybnik
6. OSP Drogomy¶l pow. Cieszyn
~~12.OSP Tucznawa pow.D±browa Górnicza

DRU¯YNY DZIEWCZ¡T:
1. OSP Paw³owice pow. Pszczyna
2. OSP Nierada pow. Czêstochowa
3. OSP Drogomy¶l pow. Cieszyn
4. OSP ¦wibie pow. Gliwice
5. OSP Golasowice pow. Pszczyna
6. OSP Grodzisko pow. K³obuck
~~13. OSP £êka pow.D±browa Górnicza

Organizatorami zawodów by³y Komenda Wojewódzka Pañstwowej Stra¿y Po¿arnej w Katowicach i Zarz±d Wojewódzki Zwi±zku Ochotniczych Stra¿y Po¿arnych RP w Katowicach, natomiast wspó³organizatorami Urz±d Miasta oraz Miejski 0¶rodek Sportu i Rekreacji w Jastrzêbiu Zdroju.

No ja nie mam byæ z czego dumny, s³abe miejsca, ale w koñcu to by³ debiut. G³upie b³êdy chyba tylko przez stres. Ma³o brak³o do czo³owej szóstki. Mo¿e za dwa lata??
"Zapytaæ mo¿esz - wiedzieæ nie musisz"

Feuerwehrmann
Posty: 5
Rejestracja: wt 17 kwie 2007, 18:05
Status: Offline

czasy

Post autor: Feuerwehrmann »

a jakie czasy były????bo jak porównywałem z jednego województwa to w gminnych(moje gminy) to wszyscy mają lepsze czasy niż ci z pierwszego miejsca....
by feuerwehrmann

Topic author
Adriano
Posty: 38
Rejestracja: wt 28 wrz 2004, 14:54
Lokalizacja: D±browa Górnicza
Status: Offline

Post autor: Adriano »

Jesli chodzi o czasy to niestety nie pamietam bo nie notowałem.
Czasy sa przeliczane na punkty ale to na pewno wiesz.
Natomiast do ogólnej informacji podane zostały wyniki końcowe czyli punkty:

W kategorii chlopcow:
1. OSP Świbie - 1053,3
2. OSP Grodzisko - 1034,1
ostatnia drużyna - 969,3

W kategorii dziewcząt:
1.OSP Pawłowice (pozdrawiam) - 1040,2
2. OSP Nierada - 1033,3
ostatnia druzyna 976,8
"Zapytaæ mo¿esz - wiedzieæ nie musisz"
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat