Wyjazd na obóz do Wambierzyc.

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Kreator publikacji
celmar6987
OSP (gm., woj.): Zachodniopomorskie
Status: Offline

Wyjazd na obóz do Wambierzyc.

Postautor: celmar6987 » ndz 20 lip 2014, 11:57

Jestem rodzicem jednego z uczestników obozu MDP w Wambierzycach w dniach 20lipca-2 sierpnia i jestem zbulwersowany warunkami w jakich dzieci jadą na obóz. Po uczestników obozu podjechał stary Autosan bez klimatyzacji na trasę ok 400 km
w temp 34 * C bez miejsca dla bagażu (bagaże w środku autobusu między siedzeniami zablokowana całkowicie droga ewakuacji)Takie warunki podróży zapewnił dzieciom (średnia wieku uczestników 12-16 lat) organizatorZOWZOSPRP Województwa Zachodniopomorskiego. Kto za to odpowiada? Skandal :!: :!: :!:

firerun

Re: Wyjazd na obóz do Wambierzyc.

Postautor: firerun » śr 06 sie 2014, 11:00

Też to jest dla mnie skandaliczne. Takie autobusy nie powinny być w ogóle wypuszczane na takie długie trasy w wakacje

bleow
OSP (gm., woj.): 456789123454321

Postautor: bleow » wt 09 gru 2014, 10:25

To jest naprawde dziwne... Jak to możliwe że dorosłe osoby są aż tak pozbawione wyobraźni.

Marunos
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna łódź

Postautor: Marunos » pn 05 sty 2015, 17:56

Wybaczcie odkopywanie starego tematu, ale jestem tu nowy, wpadłem na ten temat i mnie poraziło, jakim cudem ludzie na co dzień mający dbać o bezpieczeństwo stwarzają tak niebezpieczną sytuację i to jeszcze dla dzieci? Przecież to jest jakaś paranoja..jak ta sprawa się rozwiązała, ktoś poniósł jakieś konsekwencje?

skoczek840415
OSP (gm., woj.): Pastwa Kwidzyn pomorskie

Postautor: skoczek840415 » pn 07 wrz 2015, 14:07

Wyjazdy na obóz do Wambierzyc, dla młodzieży z terenu województwa pomorskiego organizowane przez OW ZOSP RP woj. pomorskiego są bardzo dobrze zorganizowane a najwyższym celem organizatorów jest bezpieczeństwo uczestników. Komfortowe autokary, zabezpieczenie pod kątem pierwszej pomocy, właściwe spakowanie bagaży oraz bezpieczna podróż to priorytety opiekunów. Z państwa opinii wynika, że należy odróżnić wyjazdy na obóz do Wambierzyc organizowane przez OW ZOSP RP woj. pomorskiego od tych organizowanych przez inne podmioty. Pozdrawiam!

Wróć do „Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze”