Pytanie odnośnie Zawodów Sportowych

Dział poświęcony funkcjonowaniu MDP. Wszystko co dotyczy młodzieży w Strażach Pożarnych.

Topic author
ospTopola
Posty: 53
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: pn 10 lut 2014, 19:47
OSP (gm., woj.): OSP Topola Swiętokrzyskie
Lokalizacja: Topola
Status: Offline

Pytanie odnośnie Zawodów Sportowych

Post autor: ospTopola »

Witam,
A więc po przeszukaniu forum przeczytaniu wielu regulaminów i innych artykułów nie uzyskałem odpowiedniej odpowiedzi, (Proszę o nie pisanie że słabo szukałem albo inne docinki ! :D)a więc chcemy wystawić drużynę MDP w wieku 16-18l. Poprosiłbym o jakiś regulamin co dotyczy tylko tej drużyny w wieku 16-18 a nie 12-16 albo powyżej 18 chce wiedziec również czy musi tam być na rozdzielaczu człowiek co ma 18l (Mechanik musi mieć 18!). Oraz wszelakie inne informacje dotyczące tego przedziału wiekowego, oraz czy gmina może nam pozwolić na wystawienie takiej drużyny chociaż mogła by być to tylko jedna drużyna? Dziękuje za odpowiedzi oraz przepraszam za moje chaotyczne pismo. Pozdrawiam Dominik
Awatar użytkownika

artur_wyszonki
Posty: 272
Rejestracja: wt 10 sty 2012, 16:30
OSP (gm., woj.): OSP Wyszonki Kościelne (gm. Klukowo woj. podlaskie)
Lokalizacja: Wyszonki Kościelne (Podlaskie)
Status: Offline

Re: Pytanie odnośnie Zawodów Sportowych

Post autor: artur_wyszonki »

w Polsce mamy dwa regulaminy, dla MDP do lat 16 i dla dorosłych powyżej 16 lat. Więc twoja drużyna może wystartować w kategorii A, pod warunkiem że 3 osoby będą miały ukończone 18 lat: dowódca, mechanik i rozdzielaczowy.

Topic author
ospTopola
Posty: 53
Rejestracja: pn 10 lut 2014, 19:47
OSP (gm., woj.): OSP Topola Swiętokrzyskie
Lokalizacja: Topola
Status: Offline

Re: Pytanie odnośnie Zawodów Sportowych

Post autor: ospTopola »

A no właśnie tak pisało i nie wiedzialem czy to naprawde dzięki za odpowiedź :P

docar
Posty: 5
Rejestracja: czw 12 lut 2015, 10:21
OSP (gm., woj.): 741258963258741
Status: Offline

Re: Pytanie odnośnie Zawodów Sportowych

Post autor: docar »

Też się nad tym głowiłem dłuższy czas.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat