Tłumaczenie


Topic author
Elżbieta
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: śr 09 lut 2005, 18:59
Status: Offline

Tłumaczenie

Post autor: Elżbieta »

Wykonuję tłumaczenia archiwalnych dokumentów pisanych odręcznie w języku rosyjskim. 0-606-47-60-10

kruszynka
Posty: 3
Rejestracja: ndz 30 cze 2013, 23:01
Status: Offline

Re: Tłumaczenie

Post autor: kruszynka »

Jaki jest koszt takiego tłumaczenia od A4?

mieszkania lublin

jarekzimar
Posty: 3
Rejestracja: ndz 14 lip 2013, 18:30
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna Gliwice
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tłumaczenie

Post autor: jarekzimar »

Mnie również ciekawi koszt nie tyle A4 ale od instrukcji sprzętu, artykułów gospodarstwa domowego. Takimi rzeczami też się zajmujesz?
Znalazłem fajny sklep fryzjerski. Szukam czegoś na temat macadamia to podobno jakieś cudo jeśli chodzi o pielęgnacje włosów. Ciekawe czy tylko u kobiet czy i mężczyzn również zadziała.
Awatar użytkownika

fireman90
Posty: 638
Rejestracja: sob 03 cze 2006, 10:58
Lokalizacja: śląskie
Status: Offline

Re: Tłumaczenie

Post autor: fireman90 »

Szkoda żeście nie zauważyliście daty posta z ofertą -sprzed ośmiu lat ponad. Może i telefon nawet nieaktualny ?
Jajakobyły

zionikk4
Posty: 3
Rejestracja: sob 10 sie 2013, 12:49
OSP (gm., woj.): wojewodztwo podkarpackie
Status: Offline

Re: Tłumaczenie

Post autor: zionikk4 »

Zapewne napewno nie aktualny...

Noke
Posty: 7
Rejestracja: wt 15 paź 2013, 09:01
OSP (gm., woj.): 43654645634656464643
Lokalizacja: Strzegom
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tłumaczenie

Post autor: Noke »

Jaki koszt za kartke a4?

jaro.boss@o2.pl
Posty: 3
Rejestracja: sob 16 lis 2013, 20:37
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tłumaczenie

Post autor: jaro.boss@o2.pl »

wiadomo jakie koszty ?

weronikaja
Posty: 1001
Rejestracja: śr 31 maja 2017, 17:43
OSP (gm., woj.): śląskie zabrze zabrze
Status: Offline

Re: Tłumaczenie

Post autor: weronikaja »

Jak szukasz tłumaczy to polecam Ci sie zainteresować ofertą jaką przedstawia biuro tłumaczeń https://berligo.com/tlumaczenia-prawnicze/ Znajdziesz tutaj bardzo dobrych tłumaczy dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Na pewno warto będzie sie zainteresować tą stroną ponieważ mają bardzo duże doświadczenie.

Tymoteusz1
Posty: 479
Rejestracja: wt 16 cze 2015, 11:59
OSP (gm., woj.): Warszawa, Mazowieckie
Status: Offline

Re: Tłumaczenie

Post autor: Tymoteusz1 »

Akurat w takich kwestiach ja wolę nie ryzykować. Sami pomyślcie, jeśli chcecie uzyskać profesjonalne tłumaczenie, to chyba jednak najlepiej skorzystać ze sprawdzonego biura tłumaczeń. Na przykładzie http://www.kontekst.com/pl/start dobrze widać, na jakie firmy warto postawić. Myślę, że to może być dla Was najlepszą szansą.

Astra80
Posty: 278
Rejestracja: pt 08 lip 2016, 23:11
Status: Offline

Re: Tłumaczenie

Post autor: Astra80 »

Jesli chodzi o tłumaczenia to nie ma co ukrywać, że najlepiej aby wykonał je tłumacz przysięgły. W Krakowie ukraiński dobrze tłumaczy pani Wanda Konior z biura Tłumaczalnia. U niej możecie przełożyć teksty różnego rodzaju np certyfikaty, prawo jazdy, świadectwa pracy a nawet dokumentacje medyczną. Wszystkie tłumaczenia wykonuje bardzo szybko i rzetelnie.

monimm82
Posty: 300
Rejestracja: śr 22 lut 2017, 12:06
OSP (gm., woj.): Pszczyna, śląskie
Status: Offline

Re: Tłumaczenie

Post autor: monimm82 »

Wiadomo, że jeżeli macie do wykonania tlumaczenia to najlepiej wybrać biuro tlumaczeń. Firmy takie jak https://www.centrumtlumaczen.pl/tlumacz ... angielski/ kompleksowo pomagają i to w bardzo wielu rodzajach tłumaczeń. Jeżeli będzie interesować tłumacze języka angielskiego warszawa, to zajrzyjcie sobie na tą stronkę i zgłoście się po bezpłatną wycenę waszego tłumaczenia.

ollafe88n
Posty: 350
Rejestracja: wt 29 lis 2016, 16:08
Status: Offline

Re: Tłumaczenie

Post autor: ollafe88n »

Słuchajcie, bardzo pilnie potrzebuje mieć przetłumaczone kilka technicznych tekstów z angielskiego na polski. Może znacie jakieś sprawdzone biuro tłumaczeń, które oferuje takie usługi jak tłumaczenia techniczne z języka angielskiego? jeśli możecie mi kogoś polecić będę wam bardzo wdzięczny za pomoc

Samin
Posty: 4
Rejestracja: wt 01 lut 2022, 11:18
Status: Offline

Re: Tłumaczenie

Post autor: Samin »

Dlatego warto znać angielski

Matte
Posty: 1
Rejestracja: czw 17 lut 2022, 19:42
Status: Offline

Re: Tłumaczenie

Post autor: Matte »

Ja się bardzo cieszę, że dobrze znam angielski

drużynowy
Posty: 744
Rejestracja: sob 20 lis 2021, 14:50
OSP (gm., woj.): Ochotnicza Straż Pożarna w Pcimie
Status: Offline

Re: Tłumaczenie

Post autor: drużynowy »

Z całą pewnością kwestie tłumaczeń są czymś ważnym i ja również jestem zdania, że fajnie jest o nich coś więcej wiedzieć. Muszę przyznać, że ja również niedawno natrafiłem na bardzo ciekawy wpis https://dogadamycie.pl/blog/jaka-jest-r ... nskreacji/ gdzie dokładnie wyjaśniono to na czym polega rola transkreacji. Oczywiście każdego zachęcam do zapoznania się z tym artykułem.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat