jak odzyskać kronike


Topic author
Muzykant
Posty: 28
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: sob 14 maja 2005, 17:55
Status: Offline

jak odzyskać kronike

Post autor: Muzykant »

Zlecono mi przygotowanie strony internetowej i w związku z tym poprosiłem o kronike. Okazało się, że nasza kronika jest bardziej tajna niż teczka Tymińskiego. Po wczorajszym zarządzie dowiedziałem się od człowieka, który był tez w długowiecznym poprzednim zarządzie, że moge sobie kronike wybić z głowy. Dlatego proszę o informacje w jaki sposób zgodny z prawem mogę wyegzekwować kronikę od "tych" ludzi.
Druga sprawa to taka, że ten sam człowiek udzielił mi informacji, że nasza kronika zajęła 2 miejsce w ogólnopolskim konkursie kronik kilka lat temu. Czy mógłby mi ktoś podać wyniki konkursów kilka lat wstecz, bo niebardzo chce mi się wierzyć.
dziękuję
RP
Pozdrowienia
rpustula@wp.pl

druh Marek
Posty: 81
Rejestracja: czw 04 gru 2003, 18:25
Lokalizacja: Konieczkowa (woj. podkarpackie)
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: druh Marek »

je¶li a¿ tak siê boj± o ta kronikê, we¼ aparat cyfrowy i przy tym autorze ró zdjêcia - kartka po kartce - kroniki nie zniszczysz a materia³y bêdziesz mia³.

ale jednego nie rozumiem, chcesz zrobiæ swojej jednostce stronê, to czemu Ci to udrudniaj±?

ps. kronika mojej osp le¿y u mnie :D
pozdrawiam

druh Marek
zapraszam na stronê konieczkowskich stra¿aków.

Topic author
Muzykant
Posty: 28
Rejestracja: sob 14 maja 2005, 17:55
Status: Offline

Post autor: Muzykant »

Jeszczy gdybym sam sobie tę stronę wymyślił, ale to był co prawda mój pomysł ale spotkał sie z aprobatą zarządu. Jest tylko ten jeden burak i paru podjudzaczy, przy zmianie zarządu zabrali kronike i ani rusz. Już kombinowałem z aparatem, z kamerą. Nie da i już. Niech sobie ją zje, ale problem w tym, że żyje jeszcze tylko jeden człowiek założyciel naszej OSP, sympatyczny człowiek ale w podeszłym wieku i niebardzo będzie miał siłe zeznawać ;)
Gdyby to były kwity księgowe to rozumiem, nakradli i niszczą dokumenty, ale chyba w kronice nie opisywali swoich machlojek :))
Może gdyby ta kronika coś wygrała to jako dokument publiczny (przegrani maja prawo ją zobaczyć) byłaby do odzyskania z pomocą związku.
Nie wiem, śmiac mi sie chce z głupoty pseudo-działaczy. Pomyśleć, że tacy ludzie "rozwijali" idee bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi.
Pozdro
RP
Pozdrowienia
rpustula@wp.pl

joanna.j
Posty: 20
Rejestracja: czw 20 lis 2003, 15:06
Status: Offline

Post autor: joanna.j »

Witam! Ogólnopolski Konkurs Kronik OSP organizowany jest w tym roku po raz 12, musiałbyś podać bliższe dane odnośnie roku w którym kronika brała udział w Konkursie. Wyniki w formie elektronicznej archiwizujemy od 1999 roku, natomiast lata wcześniejsze są słabo zarchiwizowane. Jeżeli chcesz uzyskać pełniejsze informacje to mogę podać kontakt do wileloletniego członka Komisji Historycznej ZG - jurora Konkursu Kronik.

Pozdrawiam

Topic author
Muzykant
Posty: 28
Rejestracja: sob 14 maja 2005, 17:55
Status: Offline

Post autor: Muzykant »

Witam
Dzisiaj o godzinie 14.45 pochowaliśmy w/w założyciela naszej OSP i orkiestry. Odszedł Człowiek, który w naszej miejscowości był żywą legendą. Wszystko co miało wspólnego z rozwojem kulturalnym w naszej miejscowości było inicjowane przez niego lub miało jego kuratele. Niesamowity człowiek. Założyciel orkiestry i chóru, które przez wiele lat prowadził. Honorowy kapelmistrz i członek naszej OSP. Pożegnany został z asystą druhów strażaków, przy śpiewie naszego chóru i żałobnych marszach orkiestry, przy dźwiękach syreny....
Pozdrowienia
rpustula@wp.pl

Straszak
Posty: 110
Rejestracja: wt 23 mar 2004, 16:50
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Status: Offline

Post autor: Straszak »

Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie ...

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

Noke
Posty: 7
Rejestracja: wt 15 paź 2013, 09:01
OSP (gm., woj.): 43654645634656464643
Lokalizacja: Strzegom
Kontakt:
Status: Offline

Re: jak odzyskać kronike

Post autor: Noke »

Dokładnie, rób zdjęcia kartka po kartce. Będziesz pewien że masz nad tym pełną kontrole.

jaro.boss@o2.pl
Posty: 3
Rejestracja: sob 16 lis 2013, 20:37
Kontakt:
Status: Offline

Re: jak odzyskać kronike

Post autor: jaro.boss@o2.pl »

dobry artykuł :)

ecardup@o2.pl
Posty: 3
Rejestracja: śr 27 lis 2013, 18:29
OSP (gm., woj.): Bochnia Małopolska
Status: Offline

Re: jak odzyskać kronike

Post autor: ecardup@o2.pl »

fajnie to opisne :)

ernika11
Posty: 3
Rejestracja: pt 28 lut 2014, 11:07
Status: Offline

Re: jak odzyskać kronike

Post autor: ernika11 »

dobrze wiedzieć.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat