Konkursy Kronik 2011


Topic author
OSP CEREKIEW
Posty: 5
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 27 sie 2009, 15:10
Status: Offline

Konkursy Kronik 2011

Post autor: OSP CEREKIEW »

Witam wszystkich
Czy ma ktoś może wiadomości o terminach:
Wojewódzkiego Konkursu Kronik (chodzi o Mazowsze) i Ogólnopolskiego Konkursu Kronik. Do kiedy należy zgłaszać udział, gdzie mogę znaleźć regulaminy i karty zgłoszeń.

Pozdrawiam
Anka

kronikarz
Posty: 244
Rejestracja: ndz 23 sie 2009, 12:08
Status: Offline

Re: Konkursy Kronik 2011

Post autor: kronikarz »

Podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Kronik zaplanowane jest na wrzesień w Częstochowie. Regulamin i karta zgłoszenia jest na stronie ZG. Na konkurs przyjmowane są kroniki które posiadają minimum dwa lata zapisów od ostatniego konkursu.

Topic author
OSP CEREKIEW
Posty: 5
Rejestracja: czw 27 sie 2009, 15:10
Status: Offline

Re: Konkursy Kronik 2011

Post autor: OSP CEREKIEW »

Bardzo dziękuję za informację. Wygląda na to że nasza kronika spełnia wymagania więc spróbujemy...

Pozdrawiam
Anka

stefan
Posty: 66
Rejestracja: śr 02 mar 2011, 21:11
OSP (gm., woj.): województwo Śląskie
Status: Offline

Re: Konkursy Kronik 2011

Post autor: stefan »

kornikarz szukam informacji nt. tegorocznego konkursu kronik i nic nie znalazłem, podaj link jak możesz.

kronikarz
Posty: 244
Rejestracja: ndz 23 sie 2009, 12:08
Status: Offline

Re: Konkursy Kronik 2011

Post autor: kronikarz »

Podsumowanie odbyło się w terminie i miejscu jak pisałem. Jednak osobiście nie uczestniczyłem w podsumowaniu. Ostatnio został zmieniony regulamin i mam trochę inne zdanie na ten temat. Staram się śledzić informacje związane z konkursami, czytam w prasie i internecie. Jednak widząc co się dzieje powoli wycofuję się z tego. Dalej prowadzę kronikę lecz już nie zgłaszam na konkursy. Na początku było trochę inaczej i w planach miało być również lepiej. Ostatnio zmieniono regulamin i myślałem że tak będzie jak w regulaminie. Czytając informację w Strażaku z podsumowania konkursu w 2010 roku i oglądając zdjęcia oraz w rozmowach ze znajomymi wiem że było trochę inaczej a i statystyka wygląda trochę inaczej jak to jest opisywane. Miało być tak że kroniki zgłaszane na konkurs muszą mieć dwa lata zapisów od ostatniego konkursu a na zdjęciach widać że jest inaczej. Wiem to również ze swojego województwa. Obserwując sytuację widzę że temat kronik został rozkręcony lecz w związku z dużą ilością uczestników wprowadzono zmiany. Miało to zachęcić ZW do aktywności lecz zainteresowanie tym tematem ZW olewają. Myślę że w najbliższym czasie w Strażaku będzie jakaś informacja.

gizik
Posty: 58
Rejestracja: sob 24 lis 2012, 17:24
OSP (gm., woj.): Ciechanów, mazowieckie
Status: Offline

Re: Konkursy Kronik 2011

Post autor: gizik »

Tak to już jest z tymi kronikami......










--------------------------------------------------------
Samozwańce kreują światopoglądy rodzinne i zwykłe jako nie małe i duże świadectwa kultury i zdrowia na świecie, a ja się pytam gdzie jest prawo? Takimi sposobami nasze dzieci mają dalej problemy z trądzikiem i jego "laserowe usuwanie trądziku" Czyli. Szpitalne walenie na łoże i szperowanie laserami po twarzy http://laserowe-leczenie.pl/laserowe-usuwanie-tradziku . Im bardziej można zaopatrzyć się te zaproszenia ślubne tym można sobie postanowić dobre działania mijające się z prawda jak ślub czy trądzik laserowy usuwaniem http://www.ilustratyw.pl .
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat