Gdzie kupić kronikę

Kreator publikacji
marek-jeziorski
Status: Offline

Gdzie kupić kronikę

Postautor: marek-jeziorski » czw 23 lut 2012, 20:55

Witam !!!

Mam pytanko macie może jakieś namiary gdzie można tanio kupić kronikę chodzi mi o format A3 w poziomie do tego jakieś zdobienia na okładce nazwa OSP itp.

Z góry dziękuje za podpowiedzi
MJ

Kamis

Re: Gdzie kupić kronikę

Postautor: Kamis » pt 24 lut 2012, 13:50

Znalazłem coś takiego http://www.sklep.gildia.pl/literatura/53978-kronika ale w internecie jest tego mnóstwo trzeba się tylko z nimi skontaktować i zamówić wzór format i co tam chcesz :)
STAR POWER

cooper5
OSP (gm., woj.): Piekło,XXXX,Podkarpacie

Postautor: cooper5 » pt 06 lip 2012, 21:49

Panowie równiez poszukuję kroniki co polecacie chce zeby to było cos pieknego a nie badziew help

strażak

Postautor: strażak » śr 05 wrz 2012, 14:40

W hurtowniach papierniczych można dostać kroniki różnego rozmiaru

sloikk
OSP (gm., woj.): Kuźnica Grabowska

Postautor: sloikk » śr 05 wrz 2012, 14:45

Poszukaj w okolicy jakiegoś introligatora albo firmy oferującej usługi introligatorskie. W google wystarczy wpisać "Usługi introligatorskie" i nazwę Twojej miejscowości. Ja też szukałem na forum, firm w internecie, na allegro i nie mogłem nic znaleźć, co by mnie interesowało, a pojechałem do osoby z okolicy, którą sobie wygooglowałem i ugadałem wszystko. Gość pokazał mi przykładowe kroniki, obicia, wielkości, czcionki, kolory itd ;)

gizik
OSP (gm., woj.): Ciechanów, mazowieckie

Postautor: gizik » pt 22 mar 2013, 00:17

Dokładnie w Google wystaczy dobrze wpisać i same się wyswietlą dobre firmy. Czasami warto dopisać słowo forum albo opinie i mozna bez problemu znaleźć jakieś opinie osób które polecają dobre firmy. Ja tak ostatnio szukałem czarteru na mazurach i maszyn czyszczących, szorowarki itd takie głupoty do firmy. I powiem szczerze że kilka opinii było takich prawdziwych zdecydowałem się i dobrze trafiłem na . Do dziś z nich korzystam i w sumie no co nic wielkiego bym nie znalazł gdyby nie to że ktoś się wypowiedział jakiś klient na ich temat.

--------------------------------------------------
Dobre i szybkie szorowarki dla ludzi mających duże brudy http://www.horecaserwis.pl/ , ale prócz tego mazury i czartery czyli szybkie i niebezpieczne pływanko bez trzymanki dla strażaków :D http://www.czarter.skipper.pl
Zaczynając zabawę na siłowni nie mamy problemów ze zwiększeniem masy mięśniowej. Oczywiście to w jakim tempie twoja masa mięśniowa będzie rosła zależało takich jak odpowiednia dieta na mase, trening na masę czy odpowiednia suplementacja.

Wróć do „Kroniki Strażackie”