Strona 1 z 1

Plac zabaw w ogrodzie

: pt 02 wrz 2016, 16:30
autor: redsia
Macie w swoich ogrodach miejsce do zabaw dla dzieci ? Bo w końcu wiosna jest coraz bliżej i pasowałoby już teraz zastanowić sie nad jakimś ciekawym miejscem do zabaw dla dzieci. Zaczęłam wstępnie rozglądać sie za takimi http://ogrodolandia.pl/plac-zabaw-giant placami zabaw. Jak w domu jest więcej niż jedno dziecko, to na pewno będą mieć przy tym spore zajęcie.

Re: Plac zabaw w ogrodzie

: pn 09 sty 2017, 13:41
autor: aniakw
Ja wolałam zlecić wykonanie takich usług (związanych z ogrodem czy wykonaniem brukarstwa) specjalistom z branży. Zaufałam tej firmie: http://www.negacz.pl/dlaczego-my/
I jestem bardzo zadowolona bo wszelkie prace zostały wykonane zgodnie z terminem, a podjazd i ogród wyglądają znakomicie :)

Re: Plac zabaw w ogrodzie

: pt 21 kwie 2017, 17:22
autor: 3zuch
Nie ma opcji aby brakowało takiego placu w ogrodzie. Od razu zrobiłbym dokładnie i trwale.

Re: Plac zabaw w ogrodzie

: wt 23 maja 2017, 23:23
autor: regina
Jasne, że mamy :D Huśtawki już są, piaskownica też, czekamy tylko aż producent basenów ogrodowych Pool Design Company przyjedzie nam zmontowac basen i będzie można powiedzieć, że mamy plac zabaw z prawdziwego zdarzenia :D

Re: Plac zabaw w ogrodzie

: wt 21 lis 2017, 14:41
autor: emilka28
zobacz sobie ofertę http://placezabawswing.pl

Re: Plac zabaw w ogrodzie

: śr 11 lip 2018, 18:46
autor: nosleep
Pomysł z basenem w ogrodzie jest bardzo fajny. Ja zastanawiam się nad wybudowaniem niewielkiego basenu. Fajne baseny wykonuje firma http://www.starline-europe.com/ . Zajmują się wszystkim od a do z - od projektu po wykonanie. Baseny dostosowują do wymagań i potrzeb klientów.