Strona 1 z 1

Re: choroby, lekarze

: wt 09 maja 2017, 07:38
autor: marian57
Są choroby które nawet dobremu lekarzowi jest trudno zdiagnozować bez odpowiednich testów. jedną z nich jest drożdżyca/kandydoza. Jest to choroba przenoszona drogą płciową. Panowie powinni się zaniepokoić gdy zauważą zaczerwienienia, ból przy oddawaniu moczu, białawy bądź wodnisty wyciek z cewki moczowej. Należy jak najszybciej wykonać testy https://drwenerolog.pl/produkt/test-drozdzyca-kandydoza/ Zamawia się je przez internet i wyniki dostaje do domu. Dopiero w tedy można podjąć odpowiednie leczenie. To badanie najskuteczniejsza metoda na podstawie DNA.

Re: choroby, lekarze

: śr 10 maja 2017, 10:12
autor: sigamasig
zgadzam się z wami

Re: choroby, lekarze

: wt 05 wrz 2017, 10:28
autor: gnuu
Natomiast jeżeli lubicie orientować w kwestii zdrowia to ja ostatnio trafiłam na bardzo fajny serwis http://ruszajpozdrowie.pl/ . Możecie tutaj znaleźć ciekawe artykuł w zakresie lecznictwa różnych chorób, kontuzji, urazów itd. Mnie osobiście bardzo się spodobała i planuje poznać bliżej nowinki i wiadomości jakie są na tej stronie.

Re: choroby, lekarze

: czw 28 wrz 2017, 14:25
autor: 3zuch
Potrzebuje ktoś namiary? Dodaję przydatny link sante-cm.pl/foniatria do poradni foniatrycznej zajmującej się głosem, jego tworzeniem, słuchem i wszelkimi jego zaburzeniami.

Re: choroby, lekarze

: czw 28 wrz 2017, 15:20
autor: Wrevris
Ja tam z lekarzami uważam, chodzę do sprawdzonych i jestem zadowolony.

Re: choroby, lekarze

: pt 29 wrz 2017, 08:48
autor: Marko8282
Opinie w internecie się przydają, szczególnie, jeśli trzeba wybrać się do jakiegoś nietypowego specjalisty, u którego nigdy się nie było :) Wiadomo, jak to jest z informacjami w sieci, ale wstępne rozeznanie warto zrobić.

Re: choroby, lekarze

: czw 23 lis 2017, 23:05
autor: Naramiennik
Świetna sprawa jak dla mnie to znać dobrego ortopedę czy fizjoterapeutę. Od znajomego mam namiar na klinikę w Krakowie http://www.sport-med.pl/leczenie/diagnostyka-usg która diagnozuje, leczy a nawet wykonuje operacje. Ich plusem jest to, że szybko dochodzi się po nich do siebie.

Re: choroby, lekarze

: śr 20 gru 2017, 10:33
autor: maniak
To prawda, dobry ortopeda i rehabilitacja na wysokim poziomie to przy takich schorzeniach absolutna podstawa. Wiem, bo nawet niedawno korzystałem z takich zabiegów w centrum medycznym św Franciszka http://cmsf.pl/ , mają tam naprawdę świetnych specjalistów i nowoczesny innowacyjny sprzęt. No i personel sympatyczny, kompetentny nie to co na NFZ :wink:

Re: choroby, lekarze

: pt 12 sty 2018, 13:08
autor: elabarbara
Ja mam skierowanie na usg tarczycy, trochę chciałam się dowiedzieć czy jest to konieczne http://www.boolvar.pl/usg-tarczycy-wszy ... -badaniem/ i mam pytanie do was. Czy długo się czeka na wynik ?