Strona 1 z 2

Re: choroby, lekarze

: wt 09 maja 2017, 07:38
autor: marian57
Są choroby które nawet dobremu lekarzowi jest trudno zdiagnozować bez odpowiednich testów. jedną z nich jest drożdżyca/kandydoza. Jest to choroba przenoszona drogą płciową. Panowie powinni się zaniepokoić gdy zauważą zaczerwienienia, ból przy oddawaniu moczu, białawy bądź wodnisty wyciek z cewki moczowej. Należy jak najszybciej wykonać testy https://drwenerolog.pl/produkt/test-dro ... kandydoza/ Zamawia się je przez internet i wyniki dostaje do domu. Dopiero w tedy można podjąć odpowiednie leczenie. To badanie najskuteczniejsza metoda na podstawie DNA.

Re: choroby, lekarze

: śr 10 maja 2017, 10:12
autor: sigamasig
zgadzam się z wami

Re: choroby, lekarze

: wt 05 wrz 2017, 10:28
autor: gnuu
Natomiast jeżeli lubicie orientować w kwestii zdrowia to ja ostatnio trafiłam na bardzo fajny serwis http://ruszajpozdrowie.pl/ . Możecie tutaj znaleźć ciekawe artykuł w zakresie lecznictwa różnych chorób, kontuzji, urazów itd. Mnie osobiście bardzo się spodobała i planuje poznać bliżej nowinki i wiadomości jakie są na tej stronie.

Re: choroby, lekarze

: czw 28 wrz 2017, 14:25
autor: 3zuch
Potrzebuje ktoś namiary? Dodaję przydatny link sante-cm.pl/foniatria do poradni foniatrycznej zajmującej się głosem, jego tworzeniem, słuchem i wszelkimi jego zaburzeniami.

Re: choroby, lekarze

: czw 28 wrz 2017, 15:20
autor: Wrevris
Ja tam z lekarzami uważam, chodzę do sprawdzonych i jestem zadowolony.

Re: choroby, lekarze

: pt 29 wrz 2017, 08:48
autor: Marko8282
Opinie w internecie się przydają, szczególnie, jeśli trzeba wybrać się do jakiegoś nietypowego specjalisty, u którego nigdy się nie było :) Wiadomo, jak to jest z informacjami w sieci, ale wstępne rozeznanie warto zrobić.

Re: choroby, lekarze

: czw 23 lis 2017, 23:05
autor: Naramiennik
Świetna sprawa jak dla mnie to znać dobrego ortopedę czy fizjoterapeutę. Od znajomego mam namiar na klinikę w Krakowie http://www.sport-med.pl/leczenie/diagnostyka-usg która diagnozuje, leczy a nawet wykonuje operacje. Ich plusem jest to, że szybko dochodzi się po nich do siebie.

Re: choroby, lekarze

: śr 20 gru 2017, 10:33
autor: maniak
To prawda, dobry ortopeda i rehabilitacja na wysokim poziomie to przy takich schorzeniach absolutna podstawa. Wiem, bo nawet niedawno korzystałem z takich zabiegów w centrum medycznym św Franciszka http://cmsf.pl/ , mają tam naprawdę świetnych specjalistów i nowoczesny innowacyjny sprzęt. No i personel sympatyczny, kompetentny nie to co na NFZ :wink:

Re: choroby, lekarze

: pt 12 sty 2018, 13:08
autor: elabarbara
Ja mam skierowanie na usg tarczycy, trochę chciałam się dowiedzieć czy jest to konieczne http://www.boolvar.pl/usg-tarczycy-wszy ... -badaniem/ i mam pytanie do was. Czy długo się czeka na wynik ?

Re: choroby, lekarze

: pn 12 lut 2018, 09:18
autor: weronikaja
Warto znać też takie adresy np dla osób uzaleznionych od komputera Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Wiecie że to coraz bardiej popularne uzależnienie wśród młodzieży. Często rodzice się cieszą że dziecko grzecznie siedzi w domu, coś tam poczyta w internecie, w coś zagra. I zanim się domyślą to mają duży problem. Bez pomcy specjalistów sami nie ogarną tematu.

Re: choroby, lekarze

: pt 16 mar 2018, 12:34
autor: cerber
A mi kolejki są niestraszne odkąd wykupiłem pakiet medyczny w KredytOk. Zraziłem się kiedyś do lekarzy, którzy przyjmują w ramach NFZ i stwierdziłem, że na swoim zdrowiu nie będę oszczędzał. Sami sprawdźcie, jakie możliwości daje takie ubezpieczenie na https://kredytok.pl/ubezpieczenia/. Ja jestem bardzo zadowolony.

Re: choroby, lekarze

: wt 10 kwie 2018, 10:49
autor: Karola
Każdemu z nadciśnieniem powinien przydać się ten link https://mamcisnienie.pl/. Tam kupiłam ciśnieniomierz i trochę poczytałam. Niezłe ceny i sprawna wysyłka to miłe doświadczenie.

Re: choroby, lekarze

: wt 10 kwie 2018, 11:21
autor: magnet
W sieci jest masa ofert typu https://inhalujemy.pl, gdzie można kupić różnego rodzaju sprzęt do inhalowania, mierzenia ciśnienia czy inny. Trzeba jednak pamiętać o tym, żeby każdą ofertę sprawdzać.

Re: choroby, lekarze

: wt 10 kwie 2018, 12:43
autor: maq
Najpierw chyba sensowniej poczytać na stronach typu https://pewnypomiar.pl/2018/02/02/termo ... ki-wybrac/ o chorobach, leczeniu, lekach, czy sprzęcie medycznym zanim coś się kupi? Impulsywne działania nigdy nie mają sensu i przynoszą słabsze efekty.

Re: choroby, lekarze

: sob 22 wrz 2018, 11:56
autor: AlinaPin
Niestety w rozne zależnienia popadają także osoby młode. Nie można bagatelizować takiego problemu w żadnym wieku. Mogę polecić dobrą prywatną klinikę w Nowym Modlinie pod Warszawą. Mam na mysli ośrodek Medox - oni podchodzą indywidualnie do kazdego pacjenta