Monitoring samochodu


Topic author
markes099
Posty: 1
https://dekodeco.com.pl/producent-mebli-na-wymiar-w-warszawie-nowoczesne-kuchnie/
Rejestracja: czw 08 wrz 2016, 09:24
Status: Offline

Monitoring samochodu

Post autor: markes099 »

Cześć,

W swoim samochodzie firmowym, którym poruszam się w drodze do i z pracy zainstalowano ostatnio monitoring pojazdów firmy Navifleet. Z tego co zdążyłem się dowiedzieć jest to system, który pozwoli w każdej chwili namierzyc auto. I teraz się zastanawiam, czy jest się czym martwić? Założenie takiego systemu to z jednej strony duża wygoda dla waściciela, bo może w każdym momencie sprawdzić, gdzie jest samochód. Z drugiej strony może nie ma zaufania do mnie, skoro coś takiego zakłada. Jak myślicie? I czy spotkaliście się z tym systemem w swoich autach?

ksoniek
Posty: 50
Rejestracja: ndz 29 sty 2017, 20:29
OSP (gm., woj.): Pisarzowice, dolnośląskie
Kontakt:
Status: Offline

Re: Monitoring samochodu

Post autor: ksoniek »

Prosta sprawa - ubezpieczyciel daje zniżkę jak masz monitoring, a w przypadku niektórych, zwłaszcza nowych aut, wręcz jet to zabezpieczenie wymagane.

Wandka
Posty: 1059
Rejestracja: ndz 02 lip 2017, 11:43
OSP (gm., woj.): poznań, wielkopolskie
Status: Offline

Re: Monitoring samochodu

Post autor: Wandka »

A skoro już o samochodach i kamerach mowa, to czy korzystacie w Waszych autach z wideorejestratorów? Z tego, co widziałam na stronie internetowej https://smartcams.pl/83-wideorejestratory, to takie kamerki wcale nie są drogie, a mogą się przydać w naprawdę wielu sytuacjach na drodze. Jak sądzicie, warto mieć coś takiego w aucie?

kora22
Posty: 73
Rejestracja: wt 08 sie 2023, 10:44
OSP (gm., woj.): Osina, zachodniopomorskie
Status: Offline

Re: Monitoring samochodu

Post autor: kora22 »

Ja postawiłabym również na wideorejestratory samochodowe. Dzięki temu wiele zdarzeń można nagrać, a takie nagrania są później dowodem w wielu różnych sprawach. Zerknijcie na stronę https://cargo-bud.pl - Lokalizatory GPS/GSM - urządzenia szpiegowskie | Sklep Cargo-Bud, aby sprawdzić jaki jest koszt takich wideorejestratorów.

Nimrod
Posty: 4
Rejestracja: wt 05 mar 2024, 08:46
Status: Offline

Re: Monitoring samochodu

Post autor: Nimrod »

Ciekawe opcje podaliście

KasjuszMag
Posty: 61
Rejestracja: pn 05 lut 2024, 08:21
Status: Offline

Re: Monitoring samochodu

Post autor: KasjuszMag »

Montaż monitoringu Rzeszów to usługa, która pozwala na stałe obserwowanie przestrzeni wokół domów, firm, magazynów oraz innych obiektów, co stanowi kluczowy element w zapewnieniu bezpieczeństwa. Profesjonalny montaż systemów monitoringu w Rzeszowie gwarantuje nie tylko ciągłe rejestrowanie obrazu w wysokiej rozdzielczości, ale również możliwość zdalnego dostępu do obrazów z kamer, co umożliwia szybką reakcję na wszelkie niepokojące zdarzenia. Jest to rozwiązanie, które zwiększa poczucie bezpieczeństwa, odstrasza potencjalnych włamywaczy i umożliwia gromadzenie dowodów w przypadku próby naruszenia własności.
ODPOWIEDZ Poprzedni tematNastępny temat