Strona 1 z 1

Radzenie sobie z alergią

: wt 11 kwie 2017, 13:47
autor: swag44
Zapraszam na stronę www alergiczne.info.
Na stronie dowiesz się więcej na temat testów alergicznych oraz placówek wykonujących tego typu badania.

Re: Radzenie sobie z alergią

: czw 13 kwie 2017, 15:35
autor: marcy
Przyszła wiosna i wróciły alergie...

Re: Radzenie sobie z alergią

: pt 14 kwie 2017, 09:42
autor: DzielnyW.
Ja się też z okazji nadchodzącego lata i obecnej wiosny obawiam też boreliozy. Bardzo ciekawe informacje znalazłem na blogu http://krainatanca.com.pl nie spodziewałem się,że ta choroba może się objawiać w taki sposób. Przyznam szczerze,że jak miałem kleszcza to najczęściej sam sobie go wyjmowałem i nie przywiązywałem wagi a niestety,ale choroba może nie objawiać się latami i później niemiło skutkować

Re: Radzenie sobie z alergią

: czw 27 kwie 2017, 12:24
autor: iskierka97
A moje dziecko właśnie uczuliło się na kurz. Testy niestety moje obawy potwierdziły. Wszystkie dywany polikwidowane, podłogi codziennie myte i pościel mrożona. Co jeszcze mogę zrobić, aby zaradzić na tą dolegliwość?

Re: Radzenie sobie z alergią

: czw 27 kwie 2017, 13:16
autor: Gasik4
iskierka97 pisze:A moje dziecko właśnie uczuliło się na kurz. Testy niestety moje obawy potwierdziły. Wszystkie dywany polikwidowane, podłogi codziennie myte i pościel mrożona. Co jeszcze mogę zrobić, aby zaradzić na tą dolegliwość?

ojj, nieprzyjemna sprawa :/ A kupiłaś już antyalergiczną pościel? Bo jeżeli nie, tutaj możesz dowiedzieć się więcej jaką najlepiej kupić i koniecznie ją wymień, bo to również podstawa.

Re: Radzenie sobie z alergią

: czw 29 cze 2017, 12:30
autor: Ideks23
Teraz alergia to bardzo powszechny problem. Dotyka zarówno dzieci, jak i dorosłych. Warto poszerzyć swoją wiedzę w tym temacie. Tutaj http://emaluszki.pl/ jest ciekawy portal parentingowy i m.in. artykuły dot. alergii. Myślę, że się przyda.

Re: Radzenie sobie z alergią

: pn 28 sie 2017, 20:32
autor: karaiby
Nie wiem, czy wiecie ale na zdiagnozowanie alergii, wykonuje się takie testy: http://alergiczne.info/testy-euroline . Bardzo precyzyjnie diagnozują to, na co organizm jest uczulony. Polecam zasięgnąć więcej informacji na ten temat, a akurat na tej stronie macie wszystkiego pod dostatkiem!

Re: Radzenie sobie z alergią

: pn 25 wrz 2017, 19:47
autor: ritaka
Jeżeli nie wiesz co wziąć na alergię to ja polecam Ci preparat prozdrowotny Alnosin od Medarfa http://medarfa.pl/ . Sporo osób dobrze o nim pisze. Wydaje mi się, że i Tobie dobrze się sprawdzi. Jest on na bazie naturalnych składników co jest jego ogromną zaletą :)

Re: Radzenie sobie z alergią

: pt 12 sty 2018, 21:28
autor: nosleep
Z alergią jest cięzko walczyć ale mozna trochę sobie ulżyc kupując do domu oczyszczacz powietrza. Ja mam od firmy Haus&Luft http://haus-luft.com/ . Doskonale filtruje powietrze z kurzu, pyłków, sierści a nawet bakterii. Pracuje bardzo cicho i można go zostawiać włączonego na noc. Oczyszczacz tej firmy nie jest drogi a ma naprawde wiele przydatnych funkcji