Przewóz pracowników

Kreator publikacji
redsia
Status: Offline

Przewóz pracowników

Postautor: redsia » pn 26 cze 2017, 15:12

Z mojej firmy, niedługo szykuje nam się wyjazd dlatego też będziemy potrzebować jakiegoś busa. Najlepiej gdy ktos ma licencjonowany przewóz osób bo wtedy mam pewność że bedzie to profesjonalista. Z moich orientacji wynika że ta firma http://comfortclass.pl/aktualnosci/ , ma ciekawą ofertę. Korzystaliście już z jej pomocy?

ozepo
Kontakt:

Re: Przewóz pracowników

Postautor: ozepo » pn 26 cze 2017, 19:55

jest wiele firm takich ale krtora najlepsza ?

bartosz

Postautor: bartosz » czw 14 gru 2017, 20:46

ozepo pisze:jest wiele firm takich ale krtora najlepsza ?

Ja słyszałem dużo dobrego o nich http://www.fabisiakprzewozy.pl/flota/, parę znajomych mi osoób korzystało z tej firmy i każdy sobie chwali i poleca jeden drugiemu, ja po prawdzie jestem jednym z niewielu w naszym towarzystwie, kto nie kontaktował się z nimi bezpośrednio i nie wie, jak wygląda to od kuchni. xd Ale jechałem raz na wycieczkę z nimi, czego nie zarejestrowałem i uświadomiomo mnie po czasie i przyznam, że podróż spokojna, kierowca był miły i uprzejmy, autokar czysty, dobrze wyposażony, zdziwiłem się nawet z tego co pamiętam, bo były przy siedzeniach pasy :P

cerber

Postautor: cerber » pn 04 cze 2018, 10:24

Z tego, co piszesz, to faktycznie jest to firma autokarowa godna polecenia. Ciekaw jestem, czy jest opcja, by były autokary 24h na dobę dostępne. Wiesz coś może na ten temat? Uważam, że jak już się organizuje przewozy, to powinno się zrobić wszystko, by były one na jak najwyższym poziomie.

Wróć do „Przydatne linki”